۱
 
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج:
دشمن رابشناسیم و از حقانیتمان دفاع کنیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۵۳
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش خبرنگار شبکه خبردانشجویان البرز(اسنا) ازکرج امروز همزمان با روز ۱۳ آبان،اسنا مصاحبه ای را با حجت الاسلام و المسلمین محمدی تبار معاون فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی واحدکرج داشته است.
وی در پاسخ به این پرسش که ۳۰ سال پیش سفارت آمریکا در ایران لانه جاسوسی نام گرفته و امروز دنیا تازه به این رسیده به خبرنگار اسناگفت:آنوقت که جوانان دانشجوی ما لانه جاسوسی را تسخیر کردن و با توجه به مطالبی که به دست آوردن و با توجه به اعترافات خود دیپلماتها که در واقع جاسوس بودن به سفارت آمریکا لانه جاسوسی گفتن دنیا نمی پذیرفت. اما الان که بحث شنود مقام های اروپایی توسط آمریکاییها مطرح می شود بر همه برملا شده که آمریکایک دولت جاسوس و مکار و حیله گر است.به قول امام راحل سفارتخانه های آمریکا جاسوس خانه است.


حجت الاسلام محمدی تبار در پاسخ به پرسش بحث مذاکره با آمریکا و وظیفه دانشجویان نیزگفت:"ما باید تابع رهبری باشیم با توجه به انقلابی بودن و مطلع بودن و تجربه ایشان.وی افزود:دولت آمریکا از مرداد ۱۳۳۲ که دولت مصدق را سرنگون کرد تا الان که ۶۰ سال می گذرد یکسره توطئه کرده و یک قدم مثبت برای ما بر نداشته.در مذاکره باید صداقت داشت ما صداقت داریم اما امریکایی ها صداقت ندارند و ما بارها مکر و حیله شان را دیده ایم.

در پیش ما یک صحبت می کنند و از حق غنی سازی می گویند بعد می روند و می گویند گزینه نظامی روی میز است. می گویند مذاکره همراه با فشار. من امید به نتیجه رسیدن با این روش آمریکایی ها را ندارم.


این استاد دانشگاه در مورد بصیرت و افزایش بصیرت جوانان و دانشجویان هم گفت:اول باید دشمن را بشناسیم و بشناسانیم دوم هم باید از حقانیتمان و مظلومیتمان صحبت کنیم.آمریکا گرگی است در لباس میش رسانه ها هم که دستشان است.جوانان ما هم که خیلی از گذشته رفتارهای آنها خبرندارند باید تبیین کنیم برای جوانان از طرق مختلف جلسات ،فضای مجازی و غیره تا بدانند که چه شهدا وجانبازانی که فدای راه حقانیت نظام اسلامی شده اند.
مصاحبه :علیرضا عبادالهی
کد مطلب: 4014