۱
 
رییس کل دادگستری استان البرز:
هنجارشکنی ها در ملأ عام باید هرچه زودتر از بین برود/ دستگاه های ذی ربط و متولیان امر به وظیفه خود عمل نمیکنند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۲
رییس کل دادگستری استان البرز گفت: اگر امروز نتوانیم برای هنجارشکنی های برخی افراد و جریانها چاره اندیشی کنیم قطعأ در آینده با مشکلات دشوارتر و غیر قابل تحملتر روبرو خواهیم شد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا)؛ به نقل از تیتریک، احمد فاضلیان، رییس کل دادگستری استان البرز در گفتگو با خبرنگار "تیتر۱" افزود: آنچه که قوه قضائیه میخواهد جدی تر به آن پرداخته شود این است که مسئولین امر هرچه زودتر به این مسئله بپردازند و وارد عمل شوند.

وی با بیان اینکه من این مسئله را برای جوانان و افراد کم سن و سال نسل جدید قابل برخورد نمیبینم ادامه داد: در حوزه برخورد و کنترل شبکه های اجتماعی دستگاه های ذی ربط و متولیان امر متأسفانه به وظیفه خود به خوبی عمل نمیکنند و این یک واقعیت است که هم دادستان کل کشور و هم معاونت اوئل قوه قضائیه بارها به دستگاه های ذی ربط و مسئولین در مورد این مسئله تذکر داده اند .

رییس کل دادگستری استان البرز افزود: ما برای پایش و نظارت بر شبکه های اجتماعی باید یک برنامه مدون و جامعی داشته باشیم و در شبکه های اجتماعی هم به خوبی میتوانیم رد پای آنان را پیدا کنیم .

فاضلیان گفت: کسانی که این جریانها را هدایت کرده و جوانان نسل جدید را به این وادی میکشانند، هدفشان ضربه زدن به هویت دینی، اعتقادی، فرهنگی و اسلامی ما است و مخصوصأ در این مسئله قشر جوان را مورد هدف قرار داده اند که اگر امروز نتوانیم برای این امر چاره اندیشی کنیم قطعأ با مشکلات دشوارتر و غیر قابل تحملتر در آینده روبرو خواهیم شد.

وی افزود: آنچه که قوه قضائیه اعلام کرده و مسئولین باید به آن جدی تر بپردازند و وارد عمل شوند رسیدگی به همین هنجارشکنی ها و مبدأ و مقصد آن است.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: ما مخالف شادی و نشاط جوانان نیستیم و باید دستگاه های ذی ربط ، اداره ورزش و جوانان امکانات مناسب را براز اوقات فراغت و تخلیه انرژی که در نسل جوان و نوجوان قرار دارد فراهم کنند تا ما شاهد این نوع وقایع نباشیم .

وی ادامه داد : مهمترین کاری که ما میتوانیم به جای مقابله انجام دهیم این است که به جوانانمان آگاهی داده و بگوییم این نوع برنامه ها با چه هدفی انجام میشود و جریان سازها این ناهنجاری ها هدفشان در واقع تأمین نیازهای مشروع، منطقی و قابل درک جوانان نیست بلکه آنان در واقع میخواهند تیشه به ریشه آداب فرهنگی و ایمانی ما بزنند.

رییس کل دادگستری استان البرز افزود: ما به نسل جوانمان اطمینان داریم و آنان را افرادی فرهیخته و آگاه میدانیم که اگر صادقانه با ایشان صحبت کرده و مشکلات را با آنان در میان بگذاریم، با ما همراه شده و دست معاندان را کوتاه خواهند کرد.

احمد فاضلیان گفت: با نسل جدید باید با زبان منطق، پدرانه و دلسوزانه صحبت کنیم و به آنان آگاهی دهیم و با آگاهی بخشی از آنان بخواهیم که نگذارند این اتفاقات در آینده تکرار شود.
کد مطلب: 6887