۱
 
انتقاد بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج از نحوه تودیع و معارفه مدیریت دانشگاه
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج در خصوص تغییر ریاست دانشگاه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۴
Share/Save/Bookmark
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج در خصوص تغییر ریاست دانشگاه
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ؛بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج به شرح زیر است؛

سرانجام هفته گذشته و پس از ماهها و حتی سال ها کش و قوس، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج تغییر کرد و دوره ۱۲ساله تصدی دکتر حاجی خانی پایان پذیرفت و دکتر میرزا به عنوان سرپرست این دانشگاه منصوب شدند.

صرف نظر از قضاوت در مورد محتوای جابجایی و نمره ای که می توان به آن داد، بر آنیم تا مراتب گله مندی و ناراحتی خود را از نحوه این جابجایی ابراز داریم.

حداقل های اخلاق و تدبیر حکم می کرد با برنامه ریزی مناسب که در جابجایی های کلان مرسوم است، شأن این واحد دانشگاهی را که در اکثر مولفه ها جزو برترین دانشگاه های کشور است رعایت می شد و هم شأن ریاست سابق که به هر ترتیب و با هر نمره ای ۱۲ سال عمر مدیریتی شان را مصروف ساخته شدن این دانشگاه شد.

آیا تدبیر حکم نمی کرد که اختلافات و سیاست های خاص داخلی را کنار گذاشته و تغییری در این سطح را به مثابه دور جدیدی از یک دوی امدادی مجاهدانه در عرصه مدیریت جهادی و جهشی جدی برای استمرار توفیقات گذشته و زدودن کاستی های کند کننده تلقی بدهیم ؟!

به ما آموخته اند هر کسی که از هر مصدری می رود، صرف نظر از نمره قابل قبول و یا غیر قابل قبول که می گیرد، باید باور کنیم در دوران تصدی اش زحمت کشیده و عمر خود و فرصت های زندگی و خانواده اش را در آن مدت به میدان آورده است؛ و حق او بر گردن ما، قدرشناسی این مهم است. آیا اخلاق حکم نمی کرد در مراسم زیبنده ای برای ایشان و دانشگاه این جابجایی صورت می پذیرفت؟ به راستی اگر از ادامه کار ایشان اینچنین دلزده بودند که تا ساعاتی پیش از جابجایی حتی برخی معاونین دانشگاه هم از این رخداد باخبر نبودند، چرا ۱۲ سال ریاست ایشان تداوم یافت ؟!

بسیج دانشجویی بر این باور است نحوه تودیع و معارفه صورت گرفته حتی شآن سرپرست محترم جدید دانشگاه را نیز رعایت نکرده است.چرا که لازم بود در مراسمی درخور در سالن اجتماعات اصلی دانشگاه و با حضور دانشجویان ، اساتید و کارکنان این تغییر انجام می شد تا برای شروع کار ، برای ایشان مایه ی دلگرمی باشد.

در پایان ضمن عرض تبریک به سرپرست جدید دانشگاه و آرزوی توفیق و سربلندی شان از پیشگاه خداوند متعال، با اخلاقی که از ایشان سراغ داریم امیدواریم کوتاهی مدیریت ارشد دانشگاه آزاد را جبران نموده و اقدامی شایسته در جهت رفع این تقصیر مبذول دارند.شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
کد مطلب: 5086