۰
 
به مناسبت روز ارتش
رژه نیروهای مسلح در استان البرز برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۵
رژه یگان‌های نظامی ارتش جمهوری اسلامی به مناسبت روز ارتش با حضور مسئولان ارشد استانی و فرماندهان نظامی البرز برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
 
در این مراسم یگان‌های مختلف نظامی لشگر ۲۳ تکاور ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه ادوات و تجهیزات نظامی رژه خود را آغاز کردند.

همچنین در این مراسم نظامی یگان‌هایی از سپاه امام حسن مجتبی(ره) (سپاه استان البرز) نیروی انتظامی استان البرز و یگان‌های امدادی و پشتیبانی در مقابل جایگاه رژه خواهند رفت.

براساس برنامه‌ریزی اعلام شده امروز قرار است که رژه یگان‌های پیاده تکاور ارتش، یگان‌های ویژه ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج، نیروی انتظامی و یگان‌های امدادی هلال‌احمر و آتش‌نشانی البرز برگزار شود.

در رژه یگان‌های ارتش در استان البرز تعدادی از ادوات نظامی از جمله ستون خودرویی ارتش، توپ‌هایی با برد متوسط، کوتاه و بلند و انواع موشک‌اندازها و خودروهای نظامی ساخت داخل از مقابل جایگاه حرکت خواهند کرد و توان نظامی ارتش به نمایش گذاشته خواهد شد.

*حضور مسئولان ارشد استانی در رژه

براساس این گزارش، لحظاتی پیش اصغر عربیان استاندار البرز نیز در جایگاه مخصوص حضور یافت.

ضمن اینکه مسئولان مختلف استانی از جمله معاونان استاندار البرز، فرماندهان یگان‌ها و نیروهای مختلف نظامی و مدیران کل استانی،‌ نمایندگان مجلس و امام جمعه کرج نیز در مراسم حضور دارند.

از سوی دیگر بیش از ۵۰ خبرنگار، عکاس، روزنامه‌نگار و گزارشگر از رسانه‌های مختلف برای پوشش خبری این مراسم حضور داشته و اخبار رژه نیروهای مسلح استان البرز را لحظه به لحظه مخابره می‌کنند.
کد مطلب: 1332