۰
 
مدیرعامل شرکت پست ایران:
پست لوجستیک و الکترونیک در مجموعه اقتصادی پیام فراهم شده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹
مدیرعامل شرکت پست ایران با اشاره به لزوم ایجاد هاب پستی، پست لوجستیک و الکترونیک در این مجموعه، افزود: مقدمات مربوط به این مهم در مجموعه اقتصادی پیام فراهم شده است.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، حسین مهری بعد از ظهر سه شنبه در بازدید وزیر ارتباطات و تکنولوژی های نوین جمهوری آذربایجان از منطقه اقتصادی پیام اظهار کرد: توسعه خدمات پستی از موضوعات مهم منطقه اقتصادی پیام محسوب می شود.

وی با اشاره به لزوم ایجاد هاب پستی، پست لوجستیک و الکترونیک در این مجموعه، افزود: مقدمات مربوط به این مهم در مجموعه اقتصادی پیام فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت پست ایران با اشاره به اینکه بحث توسعه تجارت الکترونیک بین ایران و جمهوری آذربایجان از موارد مطرح شده در این دیدار بود، خاطرنشان کرد: زیرساخت های موجود در این منطقه می تواند کمک شایانی به توسعه تجارت الکترونیک کند.

وی تاکید کرد: امید است با توسعه فعالیت ها در فرودگاه پیام، شاهد رونق فعالیت های پستی نیز باشیم.

مهری با اشاره به ظرفیت های فرودگاه پیام، گفت: پروازهای منظم از مباحث با اهمیتی است که مورد توجه قرار دارد و در این صورت، صد در صد مراسلات خارجه از طریق فرودگاه پیام انجام خواهد شد اما زیرساخت های مربوط به این موضوع موضوع بسیار ممهمی است باید به آن توجه کرد.

وی افزود: در بحث تجارت الکترونیک، پست بانک به عنوان بانک عامل در نظر گرفته شده و اقدامات خوبی انجام گرفته است که امید می رود با توسعه فعالیت های مالی با سایر کشورها شاهد رونق این بخش نیز باشیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 9848