۰
 
توافق برای کشت فراسرزمینی استان البرز و اوکراین انجام شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱
در پی اعزام هیئت مسئولین البرزی به اوکراین، توافق برای کشت فرا سرزمینی کشاورزان البرزی در اوکراین صورت گرفت.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، توافق هیئت اعزامی استان البرز با مسئولین کشاورزی کشور اوکراین جهت کشت فرا سرزمینی در پی برگزاری نمایشگاهی از توانمندی های استان البرز که از 5 تا8 آبان در شهر کیف اوکراین، انجام شد.

بر این اساس ضمن برگزاری جلسات متعددی پیرامون بخش کشاورزی با حضور استاندار البرز، استاندار خرسون و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز و خرسون، مقرر شد که در آن استان شرایطی فراهم شود تا افراد که علاقمند به کشت فراسرزمینی، بتوانند در آن منطقه از کشور اوکراین فعالیت کنند.

 در این راستا شهروندان علاقمند استان البرز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان به شماره 34206712 تماس حاص فرمایند.

لازم به ذکر است که استان خرسون در جنوب کشور اوکراین واقع شده و بالاترین رتبه میانگین تولید شیر به ازای هر راس گاو وهمچنین رتبه اول در تولید محصولاتی نظیر گوجه فرنگی،خیار و پیاز را در این کشور به خود اختصاص داده است.

در این استان شرکت های مختلف با سرمایه گذاری خارجی در زمینه هایی چون بسته بندی مواد غذایی، کنسرو سازی، دامپروری و مجتمع های گلخانه ای نیز حضور دارند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 10037