۰
 
توزیع 30 تن گوشت قربانی بین نیازمندان البرزی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲
حدود ۳۰ تن گوشت قربانی به ارزش ۲۴ میلیارد ریال با مشارکت خیّران و از طریق دفاتر کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری استان البرز بین مددجویان تحت حمایت این نهاد و سایر نیازمندان توزیع شد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا،رضا لشینی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز در گفت و گو با خبرنگاران در کرج، با اشاره به لزوم مشارکت خیران در طرح‌های متنوع این نهاد و به‌منظور رفع نیازهای جوامع محروم استان گفت: امسال ۱۴۰ پایگاه جمع‌آوری نذورات قربانی در استان البرز برپا شد و برخی از خیران هم تامین منابع مالی قربانی را از طریق مشارکت با کمیته امداد بر عهده گرفتند.

وی با اشاره به برپایی قربان‌گاه‌های بهداشتی با همکاری شهرداری و ناظر ذبح شرعی در روز عید سعید قربان افزود: حدود ۳۰ تن گوشت قربانی به ارزش ۲۴ میلیارد ریال با مشارکت خیّران و از طریق دفاتر کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری استان البرز بین مددجویان تحت حمایت این نهاد و سایر نیازمندان توزیع شد.

لشینی گفت: ذبح گوساله اهدایی نیکوکار مقیم انگلستان و توزیع گوشت آن بین نیازمندان نظرآبادی از جمله اتفاقات خوب آئین معنوی قربانی در سال‌جاری بود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز یادآور شد: مردم و خیران برای پرداخت نذورات قربانی علاوه بر دفاتر کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری از کد دستوری #۱۸۸۷۷ نیز استفاده کردند.باما همراه باشید در تلگرام asna_alborz
کد مطلب: 12143