۰
 
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج در پی هتک حرمت بانوی آمر به معروف
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲
در پی هتک حرمت بانوی محجبه آمر به معروف و ناهی از منکر گیلانی بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مکاترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بیانیه ای صادر کرد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا در پی هتک حرمت بانوی محجبه آمر به معروف و ناهی از منکر گیلانی بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مکاترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَالْمُؤْمِنُونَ وَالْمُؤْمِنَاتُ بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ ۚيَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ يَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنكَرِ وَ يُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَ يُؤْتُونَ الزَّكَاةَ وَ يُطِيعُونَ اللَّـهَ وَ رَسُولَهُ ۚ أُولَـٰئِكَ سَيَرْحَمُهُمُ اللَّـهُ ۗ إِنَّ اللَّـهَ عَزِيزٌ حَكِيمٌ 
سوره توبه / آیه ۷۱

و مردان و زنان با ایمان، دوستان یکدیگرند که به کارهای پسندیده وا میدارند و از کارهای ناپسند باز میدارند
و نماز برپا میکنند و زکات میدهند و از خدا و پیامبرش فرمان میبرند. آنها که خدا به زودی مشمول رحمتشان قرار خواهد داد، همانا خداوند توانا و حکیم است.

حیات جامعه اسلامی به حساسیت مردم نسبت به احکام خدا و نظارت عمومی در اجرای آنهاست.
مسئله " امر به معروف و نهی از منکر " از کلیدی‌ ترین و اساسی ترین مسائل جامعه اسلامی است، آیات و روایات بسیاری از جهات متعدد و متنوعی ، این وظیفه اجتماعی، دینی و سیاسی را مورد تأکید قرار داده و ابعاد مختلف آن را گوشزد کرده‌اند.
مع‌الوصف این دو گنجینه الهی با همه ذخایر گران خود در زیر طبقات سهل‌انگاری‌ها، فراموشی‌ها و غفلت‌ها مدفون شده است.

امروز اما بانویی آزاده، با شجاعت و جسارت همچو بانوی بزرگ اسلام، حضرت زهرا (س)، مقابل قبح و قانون شکنی عده ای معاند، ضد دین و ضد انقلاب قد علم کرد و ایستاد تا یاری‌گر دین خدا باشد.
امروز پس از سال‌ها باز تاریخ تکرار شد!
مادری کتک خورد..
چادری خاکی شد...
و پسرکی شاهد بود...

اما اینبار! ما، دختران انقلاب اسلامی، اجازه نخواهیم داد باز هم چادر مادرمان خاکی شود!
ما دختران انقلاب و دست پرورده حضرت زهرا(س)ایم
تمام قد پای اماممان و آرمان‌های دینمان می‌ایستیم و ایستاده‌ایم.

وسلام علیکم و الرحمة الله و برکاته

واحد خواهران بسیج شهید صیاد شیرازی


چندی پیش ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد یک بانوی گیلانی آمر به معروف در خمام استان گیلان توسط هنجارشکنان مورد ضرب‌وشتم قرار گرفته است. به دنبال تذکر شفاهی این خانم به چند فرد هنجارشکن که با عدم رعایت حجاب اسلامی و اقدامات خارج از عُرف، عفت عمومی را جریحه‌دار کرده بودند، تعدادی از آنها به ضرب‌وشتم وی پرداختند.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11586