۰
 
بیشترین تعداد دانشجویان نمونه کشوری در دانشگاه فرهنگیان تحصیل می‌کنند / رتبه‌های برتر کنکور در صف انتخاب
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۳
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان امنیت شغلی را به عنوان یکی از دلایل انتخاب دانشگاه فرهنگیان جهت تحصیل عنوان کرد و گفت: بیشترین تعداد دانشجویان نمونه کشوری در دانشگاه فرهنگیان تحصیل می‌کنند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، زارعی،فعال دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، با بیان اینکه بیشترین تعداد دانشجویان نمونه کشوری در بین دانشگاه‌های کشور در دانشگاه فرهنگیان تحصیل می‌کنند، گفت: امنیت شغلی، داشتن فضای سالم و جایگاه اجتماعی بالا از دلایلی است که پذیرفته شدگان کنکور سراسری این دانشگاه را جهت تحصیل انتخاب می‌کنند.

وی بر ضرورت انتخاب رشته با آگاهی کامل و تحقیق فراوان تاکید کرد و افزود: کسانی که می‌خواهند در تحولات و پیشرفت‌های کشور نقش جدی داشته باشند، حتما با عشق و علاقه دانشگاه فرهنگیان را جهت تحصیل انتخاب کنند.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشگاه فرهنگیان دانشگاهی ماموریت گرا است و تربیتِ معلم شایسته و تراز جمهوری اسلامی و آموزش، بهسازی و ارتقاء کیفی معلمان از وظایف این دانشگاه است.

زارعی به حضور رهبر معظم انقلاب در دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و گفت: حضور ارزشمند رهبر معظم انقلاب در دانشگاه فرهنگیان نشان دهنده نگاه ویژه معظم له، به این دانشگاه و مجموعه مدیریتی آن و اهمیت دانشگاه فرهنگیان است.


کد مطلب: 12099