۰
 
پخت 30 هزار قرص نان توسط اتحادیه نانوایان برای سیل زدگان/ 15 هزار گونی و 7 خاور اقلام کمکی به گلستان ارسال شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۶
رئیس اتاق اصناف البرز گفت: 7 خاور اقلام مورد نیاز سیل زدگان که در استان جمع آوری شده بود به دست صاحیان اصلی آنها در شهرهای بحران زده گلستان رسید.
Share/Save/Bookmark
پخت 30 هزار قرص نان توسط اتحادیه نانوایان برای سیل زدگان/ 15 هزار گونی و 7 خاور اقلام کمکی به گلستان ارسال شد
 
به گزارش خبرگزاری اسنا: رئیس اتاق اصناف استان البرز درباره اقدامات این مجموعه در راستای کمک رسانی به سیل زدگان گلستان گفت: آب معدنی، لوازم بهداشتی، پتو، پوشک، تشک، انواع کنسرو و 3 تن ماکارونی به مناطق سیل زده ارسال شده است.

حمید کریمی افزود: از دیگر اقلامی که در استان البرز جمع آوری شده است می توان به فرغون، بیل، کلنگ، دستکش، مواد شوینده و ... اشاره کرد که در قالب 7 خاور به دست صاحبان اصلی آن در شهرهای بحران زده رسید.

وی با اشاره به اینکه اتحادیه نانوایان تا کنون 30 هزار قرص نان به بخش های مختلف استان گلستان ارسال کرده است، اظهار داشت: 15 هزار گونی برای ایجاد سنگر و مقابله با سیل به مردم مناطق شمالی اهدا شده و تالارداران گرمدره نیز همراهی بسیار خوبی برای کمک رسانی داشتند.

کریمی با تاکید بر اینکه کاسبان بازار ولی عصر نیز اجناسی از قبیل ماکارونی، سویا و ادویه جات را فراهم کرده اند، تصریح کرد: هلال احمر و استانداری البرز نیز همراهی لازم را داشتند و اتاق اصناف البرز پذیرای کمک های مردم خواهد بود.

رئیس اتاق اصناف البرز در خاتمه جزئیات دقیق کمک ها را به شرح 7200 بطری آب معدنی، 850 عدد پتو، 500 عدد لوازم بهداشتی، 53 تشک، 2 هزار عدد کنسرو لوبیا، ۲۸۰۰ عدد کنسرو عدسی، ۲۰۰ عدد دستمال کاغذ، روغن، یک خاور سیب زمینی و پیاز، ۵۰ عدد فرغون، بیل، کلنگ، دستکش و مواد شوینده اعلام کرد.

انتهای پیام/
منبع:سایت تیتر یک البرز

کد مطلب: 11360