۰
 
یادمان شهدای دانشگاه پیام نور هشتگرد برگزار می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۹
جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه اجرای مراسم یادمان شهدا با حضور مسئول فرهنگی و فرمانده بسیج دانشگاه پیام نور هشتگرد با اعضای شوراها وتشکلهای دانشجوئی این دانشگاه برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه شبکه خبر دانشجویان البرز (اسنا)، جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه اجرای مراسم یادمان شهدا با حضور مسئول فرهنگی و مسئول بسیج دانشگاه پیام نور هشتگرد با اعضای شوراها وتشکلهای دانشجوئی امروز در این دانشگاه برگزار شد.

بهنام نظری مسئول بسیج دانشجوئی دانشگاه پیام نور هشتگرد  در جمع انجمنها و تشکلهای دانشجوئی این دانشگاه با اشاره به ضرورت برگزاری این یادمانها اظهار کرد: این یادمانها فرازی از افتخارات انقلاب اسلامی و ایران عزیز است که جوانان این مرز و بوم جانهای خود را در راه پیروزی اسلام نثار کردند.

وی افزود: مراسمهایی که اجرا می شود حداقل ادای دین ما به جانبازان و آزادگان و فرزندان شهدا و توفیق برای پاسداشت این جانفشانی ها است.

نظری  تصریح کرد: با حداکثر مساعدت و همکاری باید بتوانیم مراسمی در شان شهادت و جانبازی و ایثارگری ۸ساله دفاع مقدس در دانشگاه اجرا کنیم تا در محضر شهدا سربلند باشیم.

وی در این جلسه اشاره کرد : کلیه تشکلهای دانشجوئی باید عظم خود را جزم کنند تا بتوانیم بهترین پاسداشت را از مقام شامخ شهدا داشته باشیم وی به برنامه ریزیها ونحوه اجرای برنامه همچنین زمانبندی در خصوص صحنه آرایی برای یادمان اشاره نمود در ادامه اعضای حاضر هرکدام نقطه نظرهای خود را در خصوص هر چه بهتر برگزار کردن مراسم اعلام نمودند وایده ها ی خود را اظهار داشتند .
لازم به ذکر است نمایندگان تشکل های ذیل در این جلسه حضور داشتند:
کانون هلال احمر
انجمن علمی صنایع
کانون فرهنگی و ورزشی
انجمن اتباع
کانون فرهنگی باران
انجمن علمی حسابداری


انتهای پیام/*
کد مطلب: 5500