۰
 
ایجاد کلینیک تخصصی مغز و شناخت در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی کرج
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۵
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز گفت: در پی توافقات انجام شده و بررسی‌های لازم کلینیک تخصصی مغز و شناخت در واحد دانشگاهی کرج راه‌اندازی می‌شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، محمدحسن برهانی‌فر ظهر امروز در حاشیه بازدید از مرکز مغز و شناخت پژوهشگاه علوم شناختی درباره پیشنهاد راه‌اندازی کلینیک تخصصی مغز و شناخت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با اعلام آمادگی این واحد دانشگاهی از پیشنهاد مطرح‌شده استقبال و اظهار کرد: در پی توافقات انجام شده بررسی‌های لازم به‌منظور آغاز روند اجرایی و اخذ مجوزها انجام می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج تصریح کرد: به‌منظور بررسی راهکارهای راه‌اندازی این کلینیک تخصصی، ابتدا تیم‌های کارشناسی با همکاری هر دو طرف تشکیل و پس از بررسی‌های کارشناسانه، حوزه‌های تخصصی فعالیت توسط این دانشگاه در شهرستان کرج و استان البرز مشخص خواهد شد.

پیمان حسنی‌ابهریان رئیس مرکز مغز و شناخت پژوهشگاه علوم شناختی نیز به تشریح فعالیت‌های کلینیک مغز و شناخت در دو حوزه شناختی و ارائه خدمات توان‌بخشی پرداخت و گفت:‌ توانمندی‌ها و زیرساخت‌های پزشکی و روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج را برای راه‌اندازی مرکز تخصصی مغز و شناخت مناسب عنوان کرد.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11866