۰
 
اغازسفرهای نوروزی
می‌خواهیم مسافران نوروزی از البرز خاطره خوشی داشته باشند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
Share/Save/Bookmark
می‌خواهیم مسافران نوروزی از البرز خاطره خوشی داشته باشند
 
به گزارش خبرگزاری اسنا:معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: با تمام توان پای کار هستیم تا گردشگران و مسافران عبوری که البرز را در تعطیلات نوروز انتخاب می‌کنند خاطره خوشی از این استان داشته باشند

علی درویش پور در جلسه ستاد سفر و شورای ترافیک استان که امروز دوشنبه 27 اسفند برگزار شد، با اشاره به اینکه صاحب نظران علم مدیریت معتقد هستند که مفیدترین کار سازمان برگزاری جلسات است، افزود: البته این نظریه مشروط به خروجی مناسب و عملیاتی از نشست‌ها صدق می‌کند.

وی ادامه داد: مباحث باید در کمیته فنی و کارشناسی طرح شود و در این نشست نتایج و روند اجرای آن مورد بررسی قرار گیرد.

درویش پور گفت: در خصوص ارائه خدمات سفر به مسافران نوروزی نیز از مدت‌ها قبل نشست‌های لازم در دستگاه‌های مختلف و به تبع از دستورالعمل‌های وزارتخانه متبوع برگزار شده و در این نشست هماهنگی‌های بین دستگاهی صورت می‌گیرد.

وی افزود: تمامی دستگاه‌ها و همچنین شهرداری‌ها باید چارچوب و استراتژی هدف که ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی است را با مکانیزم خاصی اجرایی کنند.

معاون استاندار البرز با اشاره به اینکه ایجاد تدابیر لازم در جهت تسریع در بهره برداری از پروژه‌های راه سازی استان از جمله ماموریت‌ها و اولویت‌های استاندار البرز است، اضافه کرد: پیگیری در خصوص این امر را تکلیف خود می‌دانم و به طور قطع طی بازدیدهای میدانی، نشست‌های کارگاهی و پیگیری‌های ویژه، امور مربوطه را دنبال می‌کنم.

وی با اشاره به جلسات شورای ترافیک استان گفت: این نشست‌های نیز به صورت تخصصی با بازنگری و بررسی در طرح‌ها و برنامه‌های حوزه حمل و نقل مورد بررسی قرار می‌گیرد تا از اقدامات جزیره ای پیشگیری شود.

درویش پور افزود: در حوزه ترافیک باید طراحی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها به جای خودرو محور، انسان محور دنبال شود و اعتبارات را به سمت توسعه حمل و نقل عمومی سوق دهیم.

وی عنوان کرد: هوشمندسازی و پوشش تصویری راه‌ها باید در بودجه 98 به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

معاون استاندار البرز گفت: باید با پاکسازی و زیباسازی شهرها و روستاها، بستر گذر و حضور گردشگران را در البرز فراهم کنیم.

وی افزود: فرهنگسازی و ارتقا رفتارهای ترافیکی برای کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن باید با اقدامات مدون و برنامه محور در البرز اجرایی شود.

درویش پور خاطرنشان کرد: در خصوص چهارشنبه آخر سال نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده و دستورالعمل های مربوطه ابلاغ شده است.

وی گفت: با تمام توان پای کار هستیم تا گردشگران و مسافران عبوری که البرز را در تعطیلات نوروز انتخاب می‌کنند خاطره خوشی از این استان داشته باشند.

معاون استاندار البرز با بیان اینکه در تعطیلات نوروز بازدیدهای سرزده از روند خدماتدهی به مسافران نوروزی خواهم داشت، افزود: طرح نوروزی از 25 اسفند 97 تا 17 فروردین 98 در البرز اجرایی می شود و گروه‌های ارزیاب و تیم مستندساز از فعالیت دستگاه‌های خدمات رسان در جای جای جغرافیای استان گزارش تهیه می‌کنند.

وی ادامه داد: درصدد تسریع در بهره برداری از پروژه‌های راه سازی استان هستیم و در خصوص پروژه های ملی نیز نفع و بهره مندی مردم البرز به جد مد نظر است.

انتهای پیام/
منبع:ایسنا البرز
کد مطلب: 11352