۰
 
بازار روزها حقِ افزایش قیمت ندارند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری کرج، گفت: با توجه به نظارت دقیق این سازمان بر قیمت ها و نرخ گذاری، عرضه کنندگان به هیچ عنوان حق افزايش قيمت ندارند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش اسنا، بهروز ورمهمدی عنوان گفت: شوراي نرخ گذاري هر هفته به طور متوالي با هماهنگی ریاست سازمان با حضور مدير امور ميادين، دستگاههاي نظارتي سازمان، نمايندگان جهاد كشاورزي، فرمانداري شهرستان كرج، سازمان صنعت و معدن و بهره برداران به همراه كارشناسان حوزه اجرائي برگزار مي شود.

سرپرست سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج تصريح كرد: در اين جلسه اعضاء شورا به بررسي و قيمت گذاري محصولات كشاورزي مي پردازند.

این مسول افزود: به منظور کسب رضایت شهروندی جلسات شورای نرخ گذاری بازار روزهای کرج به روش هفتگی برگزار می شود.

وي هدف از تشکيل اين سازمان را ايجاد تسهيلات لازم در امر تهيه و توزيع ميوه و تره بار و فرآورده هاي کشاورزي عنوان كرد و گفت: اين تسهيلات در جهت حمايت از توليدکنندگان صورت مي گيرد تا بتواند مسير حرکت محصولات را از توليد به توزيع با اصول صحيح هدايت کند.

ورمهمدی بيان كرد: سازمان میادین میوه و تره بار به عنوان بزرگترین شبکه عرضه میوه و تره بار در سطح شهر به منظور خدمات رسانی به شهروندان در راستای اهداف کلان شهرداری، محصولات میوه و تره بار را پایین تر و با كيفيت تر از سایر مراکز سطح شهر عرضه می کند.
کد مطلب: 11334