۰
 
تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان حکیم فردوسی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۳
تودیع و معارفه ی مسئول بسیج دانشجویی فرهنگیان با حضور، نصرالله صالحی ریاست دانشگاه، سعید بهرامی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز و روایتگر دفاع مقدس حمید پارسا
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز (اسنا)؛ ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه ی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با حضور نصرالله صالحی ریاست دانشگاه، سعید بهرامی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز و روایتگر دفاع مقدس حمید پارسا، در سالن همایش دانشگاه حکیم فردوسی فرهنگیان البرز برگزار شد، در این مراسم از زحمات برادر بسیجی علی فلاحتکار مسئول سابق بسیج دانشجویی تقدیر و تشکر شد و برادر بسیجی محمد سلطان پور مسئول جدید بسیج دانشجویی مسئولیت این امر را عهده دار شد.
سعید بهرامی مسئول بسیج دانشجویی استان البرز گفت: اهمیت دانشگاه فرهنگیان و دانشجویان این دانشگاه ها را حدود 30 برابر دانشگاه های دیگر قلمداد کرد و گفت چون یک دانشجوی این دانشگاه با خودسازی و تربیت اسلامی خود وارد فضای تعلیم و تربیت مدارس شده و در هر دورۀ تحصیلی 30 دانش آموز تربیت می نماید. لذا اگر خدای نکرده در علم آموزی و تربیت معنوی خود کوتاهی نماید آثار مخرب آن به فضای دانش آموزی سرایت خواهد کرد.
حمید پارسا روایتگر دفاع مقدس افزود: انحراف برخی از مسئولین از آرمان های انقلاب اسلامی و امام خمینی؛ در همان ایام پایانی دفاع مقدس با تحمیل قطعنامه 598 برخی از خواص  بی بصیرت نگذاشتند امام فرجام این جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس را با رضایت کامل و استیفای حقوق ملّت بزرگ ایران خاتمه دهد. اکنون هم برخی از دولتمردان در راستای تضییع حقوق ملّت به سمت دشمن دیرینه جمهوری اسلامی می روند و با آنها قدم می زنند و راه را برای نفوذ این جنایتکاران هموار می کنند. متن برجام و روند توافق هسته ای مغایر با عزت ملی بوده و خطوط قرمز نظام و رهبری رعایت نشده است. برخی مسئولین در مقابل دشمن دچار ترس و وادادگی شده اند.
کد مطلب: 7275