۲
 
برنامه ویژه دانشگاه آزاد کرج برای 3000 دانشجوی ورودی جدید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۱۷
همزمان با آغازسال تحصیلی جدید، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برنامه ویژه ای را جهت 3000 دانشجوی ورودی جدید ترتیب داده است.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا همزمان با آغازسال تحصیلی جدید، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برنامه ویژه ای را جهت ۳۰۰۰ دانشجوی ورودی جدید ترتیب داده است.

هوشنگ نظری روابط عمومی دانشگاه در این رابطه به اسنا گفت: همایشی برای مقطع کارشناسی ارشد در نظرگرفته شده که نوبت صبح آن ویژه خواهران و نوبت بعدازظهر آن ویژه برادران خواهد بود. این همایش در روزچهارشنبه ۳ مهر برگزار می شود.

وی افزود: برنامه ویژه مقطع کارشناسی هم به ترتیب برای برادران و خواهران روزهای شنبه ۶ مهر و دوشنبه ۸ مهر در نوبتهای صبح و بعدازظهر برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام محمدی تبارمعاون فرهنگی دانشگاه نیز در مورد محتوای برنامه به سخنرانی دکتر حاجی خانی رئیس دانشگاه جهت تبریک سال تحصیلی و حجت الاسلام علی اکبری نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی البرز اشاره کرد.

وی همچنین به برنامه های معاونت فرهنگی که درقالب پخش ویدیودرحین برنامه ها و ارائه بسته فرهنگی به دانشجویان است اشاره کرد که در جهت آشنایی دانشجویان و اولیای آنها با موضوعات مختلف مطرح در دانشگاه است.

محسن عبدالعلی پور روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه نیز درمورد برنامه های بسیج برای دانشجویان ورودی جدید به برگزاری اردوی بازدید از باغ موزه دفاع مقدس تهران و حضوردرمرقدمطهر امام راحل در روز پنجشنبه سوم مهر اشاره کرد.
کد مطلب: 3701