۰
 
خطیب جمعه شهرستان کرج:
آمریکا به دنبال جنگ‌افروزی جدید در منطقه است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۳:۰۷
امام جمعه شهرستان کرج گفت: آمریکایی‌ها به دنبال فرصتی می‌گردند تا جنگی جدید در منطقه و در میان مسلمانان به راه بیاندازند
Share/Save/Bookmark
آمریکا به دنبال جنگ‌افروزی جدید در منطقه است
 
اسنا: نماز سیاسی و عبادی جمعه این شهرستان امروز نیز با حضور اقشار مختلف مردمی و مسئولان شهر به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین محسن کازرونی برگزار شد.

کازرونی در خطبه‌های دوم نماز ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوی الهی به بحران اخیر سوریه اشاره کرد و گفت: آمریکایی‌ها به همراهی کشورهای زورگوی غربی و رژیم صهیونیستی سال‌های است که برای براندازی حکومت بشار اسد، توطئه می‌کنند.

وی افزود: طی دو سال اخیر آنها با تجهیز تروریست‌ها و فرستادن سلاح به این کشور تلاش کردند از درون در سوریه بحران ایجاد کنند، اما وقتی موفقیت‌های ارتش و مردم این کشور در برابر تروریست‌ها را دیدند، بهانه استفاده از سلاح شیمیایی را مطرح می‌کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: ارتشی که در ماه‌های اخیر موفقیت‌های زیادی در خنثی‌سازی و شکست توطئه تروریست‌ها داشته، دیگر نیازی به استفاده از سلاح شیمیایی ندارد و این ادعای غربی‌ها کذب است.

کازرونی تاکید کرد: هدف آمریکایی‌ها ایجاد بحرانی تازه و جنگ‌افروزی جدید در منطقه و در میان کشورهای اسلامی است و می‌خواهند به بهانه‌های مختلف مسلمانان را با بحران روبه‌رو کنند.

وی با تاکید بر اینکه خط اصلی مقاومت اسلامی سوریه، حزب‌الله لبنان و ایران است، گفت: به طور قطع حامیان مقاومت اجازه نمی‌دهند که غربی‌ها و رژیم صهیونیستی علیه امت اسلامی توطئه کنند.

کازرونی بیان داشت: اگر آمریکا دست به اشتباهی تازه در سوریه بزند، نخستین کشوری که متضرر می‌شود، کاخ سفید و مردم آمریکا است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته کرامت گفت: ایران اسلامی از نعمت عشق به اهل بیت (ع) بهره‌مند است و بارگاه مبارک حضرت رضا (ع) در ایران برای ملت ما برکت بسیاری به همراه داشته است.

کازرونی در پایان تاکید کرد: ملت شیعه و ولایی ایران اسلامی با بهره‌مندی از فرهنگ غنی تشیع در جهان سربلند و با عزت هستند و این عزت و سربلندی مرهون روحیه ولایت مداری آنها است.
کد مطلب: 3503