۰
 
مرزبندی میان شهرستان های کرج و فردیس انجام می شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷
فرماندار شهرستان فردیس گفت: طبق مصوبه هیأت وزیران ناحیه بندی و مرزبندی میان شهرستان های کرج و فردیس انجام می شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا ،ابوالفضل اینانلو فرماندار فردیس صبح امروز در نشست شورای اداری شهرستان، با اشاره به اینکه حوزه معاونت سیاسی مهمترین وظیفه را در انتخابات مجلس شورای اسلامی دارد، گفت: صیاد از سوی استاندار البرز به عنوان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس منصوب شده است.

فرماندار فردیس در ادامه با بیان اینکه نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی بسیار قوی عمل می کنند، ادامه داد: این تعامل و همدلی میان نمایندگان موجب پیشروی بسیاری رو به جلو شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به روز خبرنگار اشاره کرد و یادآور شد: اصحاب رسانه در این شهرستان به خوبی پیگیر مطالبات مردم هستند و این امر نشان دهنده لزوم توجه ویژه به این قشر است.

اینانلو با اشاره به لزوم پیگیری دستور استاندار البرز مبنی بر راه اندازی ناحیه صنعتی زیبادشت شهرستان فردیس، خاطرنشان کرد: با راه اندازی این ناحیه شاهد افزایش اشتغالزایی خواهیم بود؛ طبق مصوبه هیأت وزیران ناحیه بندی و مرزبندی میان شهرستان های کرج و فردیس انجام می شود.

فرماندار فردیس همچنین به پروژه بیمارستان فردیس اشاره کرد و افزود: این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی همراه است و امید داریم شاهد بهره برداری هرچه سریعتر آن باشیم.

وی همچنین به موضوع انتزاع شهرداری فردیس از کرج، تصریح کرد: این مهم موجب ایجاد مشکلاتی برای شهرستان فردیس شده است و در این راستا از مدیران مسؤول خواستار پیگیری ویژه این موضوع هستیم.

اینانلو با اشاره به جمعیت متراکم ۶۰۰ هزار نفری شهرستان فردیس، گفت: راه اندازی شبکه فاضلاب شهری از اهمیت بالایی برخوردار است و امید داریم بتوانیم با همکاری سرمایه گزاران بخش خصوصی در این راستا اقدام کنیم.
کد مطلب: 12046