۰
 
بازدید معاون رئیس جهاد دانشگاهی از بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی البرز
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی طی بازدید از بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی البرز، در جریان آخرین وضعیت این واحد، قرار گرفت.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، هدی اصل روستا دبیر اجرایی پانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پر گهر گفت: طرح ملي ایران مرز پر گهر با هدف تقویت روحيه خودباوری و تحقق شعار ما مي‌توانيم ویژه دانشگاهيان و نخبگان دانشگاهي سراسر کشور انجام مي‌شود. این طرح از سال 1384 آغاز شده است و پانزدهین دوره این طرح ملی در سال 1398 در حال اجرا است.

وی افزود: در طراحي و اجرای اردوهای ایران مرز پرگهر تلاش مي‌شود تا با ارائه مدلي مناسب از بازدید علمي و متناسب با رشته‌های تحصیلي، دانشجویان از مقاصد طبيعي، بناهای فرهنگي و تاریخي و پروژه‌های صنعتي بازدید نمایند تا شناختي به صورت رو دررو و بي‌واسطه با ابعاد مختلف سرزميني ایران شکل گيرد.

اصل روستا یادآور شد: نکته مهم این که اینگونه شناخت‌های بي‌واسطه از درجه بالای روایي و اصالت برخوردار است که در نتيجه خودآگاهي تاریخي در دانشجویان ایجاد مي‌شود تا ضمن آشنایي دانشجویان با هویت‌های اصيل، اعتماد به نفس آنها را برای ساختن ایران امروز بر پایۀ دستاوردهای ایران دیروز بالا ببرد.

وی گفت: به همت مرکز گردشگری علمی فرهنگی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و با همکاری انجمن علمی دانشجویی رباتیک دانشگاه خوارزمی دانشجویان رشته مکانیک و کامپیوتر این دانشگاه از مجموعه شرکت قشم ولتاژ بازدید کردند.

اصل روستا خاطر نشان کرد: در این بازدید ضمن ارائه توضیحات کارشناسان بخش‌های مختلف شرکت قشم ولتاژ، مهندس دمیری کارشناس آزمایشگاه مکانیک دانشگاه خوارزمی نیز در این بازدید حضور داشته و به ارائه توضیحات تکمیلی در هر بخش می‌پرداخت.

وی در پایان گفت: شرکت مهندس برق و الکترونیک قشم ولتاژ از سال 1382 اقدام به ارائه خدمات گسترده‌ای در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی و آموزشی نموده است و در سال 1394 موفق به اخذ مدرک دانش بنیان شده است. این شرکت جهت تسریع در امر آموزش اقدام به طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و آموزشی در زمینه‌های اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق، رباتیک، پنوماتیک مطابق با استانداردهای بین المللی نموده است.
انتهای پیام/س
کد مطلب: 11515