۰
 
ضرورت ساماندهی دانشجویان برای شرکت در پیاده روی اربعین
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
معاون فرهنگی وزارت علوم گفت: موضوع پیاده‌روی اربعین همواره یکی از رخدادهای بزرگ فرهنگی است که نیاز به ساماندهی دانشجویان در این زمینه بیشتر احساس می‌شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، به نقل از وزارت علوم، غلامرضا غفاری، در سومین نشست ستاد اربعین دانشگاهیان کشور بابیان اینکه دانشگاهیان عهده‌دار غنا بخشیدن به این حرکت عظیم اربعین هستند، گفت: خوشبختانه تاکنون جلسات متعددی برای اجرای هرچه بهتر این مأموریت‌ها در ایام اربعین حسینی، برگزار شده است.

وی گفت: درحرکت بزرگ اربعین سهم دانشگاهیان نسبت به سایر مراکز بیشتر و مسئولیت‌های آن‌ها نیز سنگین‌تر است.

معاون فرهنگی وزارت علوم افزود: در طول سال برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برگزار می‌شود اما موضوع پیاده‌روی اربعین همواره یکی از رخدادهای بزرگ فرهنگی است که نیاز به ساماندهی دانشجویان در آن بیشتر احساس می‌شود.

وی ادامه داد: تمامی دانشگاه‌های دولتی و حوزه بهداشت و آموزش پزشکی، غیرانتفاعی و آزاد اسلامی در ایام اربعین حسینی در کنار هم برای برگزاری هرچه پرشورتر پیاده‌روی اربعین تلاش دارند.

غفاری خاطرنشان کرد: جای خرسندی است که مجموعه دانشگاهی به‌رغم تمامی مشکلات مالی، تلاش‌های گسترده‌ای برای برگزاری هر چه‌بهتر برنامه‌های خود در ایام اربعین دارد.


انتهای پیام/س
کد مطلب: 12361