۰
 
تکریم ارباب‌رجوع و رسیدگی به امور ایثارگران از اهداف اصلی بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: آنچه ما در بنیاد به دنبال آن هستیم و جزو اهداف اصلی سازمان به‌حساب می‌آید تکریم ارباب‌رجوع و رسیدگی به امور ایثارگران است.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، سلیمان رستمیان بعد از ظهر یکشنبه 6 مردادماه در نشست تخصصی با کارکنان حوزه‌ مدیرکل که در سالن جلسات برگزار شده بود با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، گفت: آنچه ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران به دنبال آن هستیم و جزو اهداف اصلی سازمان به‌حساب می‌آید تکریم ارباب‌رجوع و رسیدگی به امور ایثارگران است.
وی افزود: تمام وجود بنیاد رسیدگی به امور ایثارگران است، اگر با نیت خالصانه و برای رضای خدا به این قشر معظم خدمت کردیم و خود را خادم کسانی دانستیم که روزی در جوانی با تمام شور و انگیزه خود برای امنیت این مرز و بوم بهترین هستی خود را فدا کردند در پیشگاه خداوند اجر و قرب خواهیم داشت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: خادمان شهدا در بنیاد به دنبال انگیزه‌ معنوی هستند و نباید نگاه دنیایی داشته باشیم. باید خدا را شاکر باشیم که توفیق داریم در مقدس‌ترین نهاد به بهترین خلق خدا خدمت می‌کنیم.
رستمیان با تأکید بر اینکه باید مسیر خدمت به ایثارگران را باعلاقه و تلاش ادامه داد، گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران در پیشگاه خدا بسیار عزیز هستند، باید به خدمتی که انجام می‌دهیم اعتقاد داشته باشیم تا موفق شویم.انتهای پیام/س
کد مطلب: 12000