۰
 
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز:
سرای حجاب در سطح استان البرز راه‌اندازی شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۸
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز پیشنهاد راه‌اندازی «سرای حجاب» را به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در نقاط مختلف این استان مطرح کرد
Share/Save/Bookmark
 
به گزازش اسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز؛ حمیدرضا عسگری مورودی با انتقاد از تعداد محدود مراکز عرضه پوشاک اسلامی در سطح استان و تببین سیاست‌ها و برنامه‌های ترویج فرهنگ عفاف و حجاب گفت: موضوع عفاف و حجاب از جمله مصوبات ستاد صیانت است و بارها نیز به آن پرداخته شده، اما تاکنون اقدام عملیاتی در خصوص آن صورت نگرفته است.

وی، نحوه برگزاری همایش‌های عفاف و حجاب را نیز در معرض نقد قرار داد و خاطرنشان کرد: بعضاً شاهد آن هستیم که برای افرادی با پوشش و حجاب اسلامی همایش عفاف و حجاب برگزار می‌شود و این در حالی است که باید اقدامات فرهنگی را با درگیر ساختن تمامی اقشار جامعه سمت و سوق داد.

عسگری مورودی تصریح کرد: در این زمینه با برگزاری نشست‌ها و همایش‌های بدون خروجی هم به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسیم و باید وارد فاز عملیاتی شویم.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان البرز بیان کرد: در حال حاضر مراکز عرضه پوشاک اسلامی محدود در سطح استان دیده می‌شود.

وی پیشنهاد راه‌اندازی «سرای حجاب» را به عنوان یکی از محوری‌ترین موضوعات فرهنگی استان در شورای فرهنگ عمومی مطرح کرد و خواستار پیگیری آن از سوی مسئولان امر شد.
منبع: خبرگزاری فارس
کد مطلب: 3531