۲
 
برنامه های بسیج دانشجویی کرج برای روز قدس اعلام شد:
بزرگترین تاتر خیابانی کشور در کرج به همت بسیج دانشجویی برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۲
مدیر اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان البرز از برگزاری بزرگترین تاتر خیابانی کشور همزمان با روز جهانی قدس در کرج خبر داد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا)؛سید روح الله فضلی با اعلام این خبر اظهار کرد: در بزرگترین تاتر خیابانی کشور ۴۰ بازیگر البرزی به ایفای نقش می پردازند.

وی در ادامه گفت: این تاتر که تحت عنوان « یزیدیان دیروز، یزیدیان امروز» است در روز جهانی قدس با محوریت حمایت از مردم مظلوم فلسطین، عراق، سوریه و یمن اجرا می شود.

فضلی محل برگزاری بزرگترین تاتر خیابانی کشور را مقابل دانشگاه پردیس کشاورزی کرج اعلام کرد و گفت: در حاشیه برگزاری این تاتر نمایشگاه نقاشی کودکان به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج برگزار می شود.

این مسئول از برگزاری غرفه عکس در روز قدس خبر داد و گفت: نمایشگاه عکسی با موضوع دستاوردهای هسته ای و همچنین جنایات رژیم غاصب صهیونیست در فلسطین، آل سعود در یمن و جنایات داعش در سوریه و عراق برگزار می شد.

وی با اشاره به اینکه در بزرگترین تئاتر خیابانی واقعه عاشورا و صحنه به شهادت رسیدن علی اصغر (ع) توسط بازیگران به نمایش در خواهد آمد، گفت: رژیم اسراییل و همچنین داعش و آل سعود به کودکان رحم نمی کند به همین منظور موضوع تاتر با محوریت شهادت علی اصغر (ع) است.

به گفته این مسئول در بخش دیگری از این نمایش گریزی به وقایع سیاسی دنیای امروز و جنگ های منطقه به تصویر کشیده می شود.

در پایان گفتنی است؛توزیع ویژه نامه نشریه فانوس درباره روز قدس و حمل  پرچم ۱۰۰ متری توسط دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در طول راهپیمایی از دیگر برنامه های بسیج دانشجویی خواهد بود.
کد مطلب: 7005