۰
 
عصر امروز صورت گرفت
سخنرانی دکتر کولیوند در مورد رابطه با آمریکا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۳۹
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش خبرنگارشبکه خبردانشجویان البرز(اسنا) عصر امروز همایش" رابطه با آمریکا نیاز است "،با حضور نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی ،در دانشگاه آزاد کرج برگزار شد.

کولیوند در این همایش ابتدا با طرح این پرسش که آیا ملل به ارتباط به هم نیاز دارند گفت:جامعه ها برای برآوردن نیازها به هم نیاز دارند و اسلام هم رهبانیت را رد کرده است.

وی با اشاره به نیاز ملت ها به بقا ،روش پاسخ به این نیاز را در ملل مختلف متفاوت دانست و افزود:برخی از کشورها قدرتشان با علم است مانند آمریکا وبرخی به شکل دیگر برای مثال واتیکان که جنس قدرتش از نوع مذهب است.

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سابقه برقرای رابطه ایران با آمریکاگفت:این رابطه به صورت محرمانه ازقرن ۱۹ آغاز شده بوداز سال ۱۹۴۴ تا انقلاب هم این دوکشور محدود بودن به روابط سیاسی و اقتصادی محرمانه.
این استاد دانشگاه آزاد کرج نتیجه این روابط را ورود شوروی و انگلیس وبروز مشکلات مختلف دانست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود:چیزی که امروز جایگزین قدرت نظامی شده است ، بحث قدرت اقتصادی است البته از دیدگاه مادیون.
 کولیوند ادامه داد:ما نباید فراموش کنیم که قرآن وعده داده است مستضعفان وارث زمین هستند.پس با این وعده ما به سمتی می رویم که جهان به دو قطب اسلام و قطب درمقابل اسلام خواهد شد.

نماینده کرج درمجلس شورای اسلامی در ادامه صحبتهای خود
...> در حال تکمیل شدن
کد مطلب: 4206