۰
 
ضرب و شتم طلبه ناهی از منکر در البرز
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱
یک طلبه ناهی از منکر توسط چند تن از اراذل و اوباش در مشکین دشت کرج مورد سوء قصد قرار گرفت و ضاربان پس از درگیری از محل متواری شدند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، نیمه شب پنجشنبه 27 تیر ماه یک طلبه 26 ساله ی البرزی امر به معروف توسط چند تن از ازاذل و اوباش در میدان خوشنام مشکین دشت کرج مورد سوء قصد قرار گرفت.

امیر دهقاندر گفت و گو با خبرنگار اسنا گفت: حوالی ساعت 23 در میدان خوشنام مشکین دشت مقابل یک بستنی فروشی 6 پسر و سه دختر با شرایط و پوشش نامناسب در حال شوخی های نامتعارف بودند به محض دیدن من شروع به تمسخر من کردند. من سعی کردم با احترام و تذکر زبانی آن هارا متوجه اشتباه شان بکنم.

وی افزود: نگاه قهرآمیزی به آن ها داشتم که مورد اعتراض یکی از پسران که حالت عادی نداشت قرار گرفت و با پرتاب کردن صندلی به سمت من درگیری را آغاز کردند و با چوب و قمه به شدت سر، پهلو و کمرم را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

پس از درگیری، مصدوم و به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدم و درمان های اولیه، بخیه سر و سونوگرافی داخلی از من صورت گرفت؛ به گفته وی وضعیت جسمانیشان رو به بهبود است و امروز از بیمارستان مرخص شد.

به روایت افراد حاضر در محل، ضاربان پس از درگیری با طلبه با مشاهده اعتراض مردم اقدام به عربده کشی و فحاشی نسبت به حاضرین کرده و از محل متواری شده اند.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11903