۰
 
کشف انبار دارو و مکمل‌های ورزشی قاچاق
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از کشف انبار داروی قاچاق و مکمل دارویی در کرج خبر داد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، محمد نادر بیگی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل پلیس آگاهی البرز برگزار شد،اظهار داشت: با تلاش ماموران نیروی باند سرقت خودرو در کرج متلاشی شد و از این باند تا کنون 13 دستگاه خودرو کشف شده است.

وی با بیان اینکه در بین این خودروهای کشف شده تاکنون 7 دستگاه پژو پارس ،دو دستگاه سمند و یک دستگاه پژو بوده است،افزود: 10 نفر از صاحبان این تعداد خودرو مسروقه تاکنون شناسایی شده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه این سرقت‌ها در استان البرز انجام شده ولی سارقان خودرو را به استان‌های غربی کشور انتقال می‌دادند،بیان کرد: این باند سه نفر دارای سابقه بوده و در استانهای تهران،مازندران و البرز و کردستان سرقت می کردند و در البرز سکونت داشتند.

نادر بیگی با بیان اینکه یک انبار داروی قاچاق در زیبادشت شناسایی شد،گفت: ارزش داروهای مکشوفه در این انبار بیش از یک میلیارد و 600میلیون تومان است که بیشتر داروهای قاچاق و مکمل‌های دارویی است.

وی با بیان اینکه این داروها در کانکس سیار نگهداری می‌شد،عنوان کرد: متهم این پرونده چند وقت پیش یک پرونده دیگر داشت که بابت آن دستگیر شده بود و در آن پرونده با وثیقه آزاد بود.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 12263