۰
 
توسعه روش‌های نوین آبیاری و احیاء و بازسازی قنوات در البرز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز از تخصیص 13 میلیون تومان کمک بلاعوض به کشاورزان البرزی به ازای هر هکتار اجرای عملیات آبیاری نوین خبر داد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، سید مجید موسوی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز توسعه روش‌های نوین آبیاری و احیاء و بازسازی قنوات را از جمله برنامه‌های این سازمان در سال 98 دانست و گفت: تجهیز چهار هزار هکتار از اراضی استان به سیستم آبیاری تحت فشار در حال اجرا است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با بیان اینکه در این راستا به ازای هر هکتار اجرای عملیات آبیاری نوین مبلغ 13 میلیون تومان کمک بلاعوض در اختیار کشاورزان قرار می گیرد، ادامه داد: با اجرای این عملیات میزان اراضی تجهیز شده استان به حدود 20 هزار هکتار افزایش می یابد.

موسوی بیان کرد: پروژه استفاده از پساب تصفیه شده در تعاونی تولید ماهدشت در سطح دو هزار هکتار شامل ایستگاه پمپاژ و خط انتقال و اجرای سیستم نوین آبیاری در آستانه اتمام است.

وی با اشاره به اینکه اجرای عملیات احیاء و بازسازی قنوات در سال جاری با تأمین منابع مورد نیاز با جدیت دنبال می شود، اظهار کرد: هیچ گونه محدودیت اعتباری در این زمینه نداریم و هر روستایی که قنات آن نیاز به بازسازی و احیاء داشته باشد نسبت به انجام آن اقدام خواهد شد.

باکانال تلگرامی ما همراه باشیدasna_alborz


انتهای پیام/س
کد مطلب: 12182