۰
 
آمریکا و افولی که برگشت ندارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۵
دیدار رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن و فرمایشات ایشان در خصوص پیام شینزو آبه از طرف ترامپ نکات و درسهای بزرگ و عمیقی دارد.
Share/Save/Bookmark
 
اسنا حسین امیدیان: دیدار رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن و فرمایشات ایشان در خصوص پیام شینزو آبه از طرف ترامپ نکات و درسهای بزرگ و عمیقی دارد که باید آنها را بیان نمود و انتشار داد:

درس اول: مذاکره به هر شرط، هر شکل و با هر کسی هرگز پذیرفته نیست و اساسا درخواست مذاکره میتواند قابل اعتنا نباشد.

درس دوم: با کسی که پیام آور درخواست مذاکره است هم گفتگوی روشنگرانه صورت میگیرد تا از همین فرصت برای بیداری ملتها و رساندن پیام خالص اسلام ناب و انقلاب جهانی ، حسن استفاده صورت گیرد.

درس سوم: دنیا باید بداند که ایران در اوج قدرت و آمریکا در سراشیبی افول هستند و چه کسی برای انتقال این مفهوم بهتر از پیام آور درخواست مذاکره ی آمریکا که کشور خود او از خونخواری و جنگ طلبی آمریکا صدمه خورده است؟

درس چهارم: آمریکایی ها و به ویژه رئیس جمهور مدعی و پر سر و صدایش باید بدانند که جمهوری اسلامی نه ظریف است که در مسیر دستشویی دست به سوی اوباما دراز کند و همراه جان کری قدم بزند و نه روحانی که اوبامای فریبکار را خوش اخلاق بنامد؛ سیاست کلان ایران بسته به نظر ولی فقیهی است که پاکی ،شجاعت ، درایت ، بصیرت، و دانش سیاسی او زبانزد دوست و دشمن است.

درس پنجم : آمریکایی ها و بلکه همه مخالفان انقلاب اسلامی بدانند، همانگونه که قبلا رهبر انقلاب فرموده بودند ؛ دوران "بزن در رو " تمام شده است. اگر پایبند به توافق نباشند حتی گدایی مذاکره از طریق آلمان و ژاپن هم راه بجایی نخواهد برد.

پ . ن: این درس ها پس از پاسخ ترامپ که نشان از عقب نشینی و کنار گذاشتن قلدریهای روزهای قبل داشت ؛ این بار به مسئولین اجرایی کشور از رئیس جمهور تا تیم مذاکره کننده ، آموخت که اولا آمریکای امروز در افولی افتاده که راه برگشت ندارد و ثانیا راه نجات و پیشرفت در مقاومت و عزتمداری ست و سایر راه های ضعف و کرنش در برابر دشمن به ذلت و عقبگرد خواهد انجامید .

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11570