۰
 
در قالب پانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر؛
دانشجویان البرزی از کارخانه ایران‌خودرو دیدن کردند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷
به همت مرکز گردشگری علمی فرهنگی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان البرز و با همکاری انجمن دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه خوارزمی، دانشجویان رشته مهندسی صنایع این دانشگاه از کارخانه ایران خودرو بازدید کردند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، انبار داری یکی از فرآیندهای بسیار حیاتی شرکت‌های بزرگ تولیدی، صنعتی و بازرگانی است و یکی از وظایف حیاتی و کلیدی واحد برنامه ریزی و کنترل تولید، نظارت بر مجموعه‌ی انبارها و پی ریزی یک نظام کنترل موجودی جامع و قابل اطمینان است.

با توجه به این موضوع دانشجویان رشته مهندسی صنایع دانشگاه خوارزمی برای آموزش و کسب مهارت انبارگردانی از قسمت انبارگردانی و بخش مونتاژ شرکت ایران‌خودرو دیدن کردند.

قابل ذکر است؛ دانشجویان در این بازدید با کلیه عملیات و فعالیت‌های مربوط به تهیه و دریافت موجودی مورد نیاز، کنترل موجودی انبار، نحوه استفاده از نرم افزارها در این بخش آشنا شدند و پس از آن بخش مونتاژ 4 که شامل سالن بدنه‌سازی، روند کاری خط مکانیزه و رباتیک بدنه‌سازی ایران خودرو است را مشاهده کردند، در سالن مونتاژ نیز دانشجویان با نحوه مونتاژ قطعات آشنا شدند.

گفتنی است؛ دکتر میرزازاده، عضو هیات علمی گروه مهندسی صنایع دانشگاه خوارزمی در این بازدید گروه دانشجویی را همراهی کرده و ضمن بازدید به ارائه توضیحات تکمیلی می‌پرداخت.
انتهای پیام/س
کد مطلب: 11480