۰
 
مالکي: رويانيان فعلا به کارش ادامه مي‌دهد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۳
رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: پس از نامه اينجانب و برگزاري جلسه خصوصي، رويانيان فعلا در پرسپوليس کارش را دنبال مي‌کند.
مرجع : ورزش3
Share/Save/Bookmark
 
فداحسين مالکي در خصوص جلسه امروز هيئت مديره باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: ما امروز جلسه رسمي هيئت مديره نداشتيم بلکه دو جلسه خصوصي برگزار شد.

به گزارش فارس،وي افزود: ابتدا رويانيان ديداري جداگانه با هماهنگي اينجانب با وزير ورزش داشت و سپس من هم در جلسه‌اي با وزير در خصوص مسائل مختلف صحبت کردم. اصلا قرار نبود که ما در جلسه همديگر باشيم.

مالکي ادامه داد: با توجه به اتفاقات و شرايطي که پيش آمد نامه‌اي را به وزير ورزش زدم و به ايشان اعلام کردم که هرگونه جابجايي باعث مشکلات در پرسپوليس مي شود و حتي شرايط آرام کشور را مشکل‌دار مي‌کند. با توجه به شرايط کشور اعلام کردم که صلاح نيست تغييرات انجام شود ولي نامه را شب گذشته به عباسي دادم.

مالکي خاطرنشان کرد: همچنين تصميم گرفته شد که امروز جلسات خصوصي برگزار شود. من نمي‌دانم در جلسه رويانيان و عباسي چه گذشت و آيا زود او از جلسه رفته يا دير اما در جلسه من با عباسي مباحث زيادي مطرح شد که نتيجه آن نيز مشخص گرديد.

رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: با توجه به انتظارات انجام شده خواسته وزارت عملي نشد چون من استدلال‌هايي را که خواست خودم بود مطرح کردم و از همه مهمتر خواستار اين شدم تا کيان پرسپوليس حفظ شود و حرمت‌ها مخصوصا براي هواداران از بين نرود. الان هم مي‌دانيد مهمترين موضوع شرايط کشور است که بعد از انتخابات بسيار خاص است و بايد با احتياط در تصميم‌هاي خود رو به جلو حرکت کنيم اما در کل مباحث زيادي در جلسه امروز مطرح شد.

مالکي در پاسخ به اين سوال که آيا رويانيان مي‌ماند يا خير گفت: در نهايت به اين توافق رسيديم که فعلا آقاي رويانيان کارش را ادامه دهد تا در آينده بررسي‌هاي لازم داشته باشيم در حقيقت مباحث زيادي مطرح شد اما اجازه داده نشد در مورد اعضاي هيئت مديره بيشتر صحبت کنيم اما قطعا علي پروين در پرسپوليس مي‌ماند اما در خصوص آقاي خوردبين من خبري ندارم.

وي افزود: ما انتظار داريم از هواداران که به اين مسئله بزرگ و کلان توجه ويژه‌اي داشته باشند با شعار دادن بدون اينکه از محتويات تصميم‌هايي خبر‌دار نباشيم به جايي نمي‌رسيم. از طرف ديگر من از آقاي دايي تقاضا دارم که با کمک همه بچه‌ها اجازه ندهد غير از زمين و توپ و موفقيت به مسئله ديگري فکر کنند تا انشاءالله در فصل جاري فصل تلخ گذشته را جبران کنيم.

مالکي در پاسخ به اين سوال که چرا هواداران عليه شما شعار مي‌دهند گفت: باور کنيد نمي‌دانم بايد چه بگويم و درباره چه مسئله‌اي حرف بزنم بالاخره باشگاه سياست‌هاي خودش را دارد و الان کوچکترين حاشيه به پرسپوليس ضربه مي‌زند. هواداران به پرسپوليس کمک کنند تا به موفقيت برسد چون تيم مهمتر از همه چيز است. مشکلاتي وجود دارد که اجازه دهند هيئت مديره با توجه به فشارهاي جانبي‌ که وجود دارد تصميم بگيرد.

وي افزود: ما قطعا سعي خواهيم کرد براي گسترش و موفقيت باشگاه تصميم بگيريم و دوست نداريم که خداي ناکرده کوچکترين لطمه‌اي به اين تيم بزرگ بخورد اما متاسفانه برخي‌ها نمي‌دانند براي چه به هيئت مديره اعتماد ندارند که در اشتباه هستند.

مالکي ادامه داد: ما به دنبال اقدامات خوبي براي باشگاه هستيم که در سطح کلان کشور بايد عملي شود اما فعلا با همين رويه جلو خواهيم رفت و آقاي رويانيان کار خود را دنبال مي‌کند تا انشاءالله با تشکيل جلسه هيئت مديره تصميمات بهتري را بگيريم. در کل من از هواداران مي‌خواهم فقط پرسپوليس را حمايت کنند و به هيچ عنوان به مسائل حاشيه‌اي فکر نکنند. آرامش در پرسپوليس از همه چيز مهمتر است و بايد همه کمک کنند تا دايي و بازيکنان اين آرامش را داشته باشند.|||
کد مطلب: 2317