۰
 
توکلی:
مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد تمدید نخواهد شد/داوطلبان زما انتخاب رشته نسبت به اصلاحات جدید دقت داشته باشند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۸
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام جزئیات آماری انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته، گفت: داوطلبان تا فردا سه‌شنبه 25 تیرماه برای انتخاب رشته مهلت دارند.
Share/Save/Bookmark
 
بهگزارش اسنا، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 که تاکنون برای انتخاب رشته اقدام نکردند، مهلت انتخاب رشته تا فردا سه شنبه 25 تیرماه تمدید شده است و داوطلبان در مهلت تعیین شده می توانند برای تکمیل فرم انتخاب رشته به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

توکلی با بیان اینکه مهلت انتخاب رشته دیگر تمدید نمی‌شود، افزود: متقاضیان باید سریع‌تر در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی برای ثبت 100 کدرشته محل‌ اقدام کنند.

توکلی گفت: تا 8 صبح امروز دوشنبه 24 تیرماه تعداد 185 هزار و 272 داوطلب از 456 هزار و 864 داوطلب مجاز برای انتخاب رشته اقدام کرده‌اند.به گفته وی، آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند نیز در صورت تمایل تا فردا می‌توانند برای مشاهده یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: با توجه به اعلام اصلاحات جدید، داوطلبان باید در زمان انتخاب رشته نسبت به اصلاحات نیز دقت داشته باشند.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11850