۰
 
بزرگراه تهران-کرج به صورت مقطعی مسدود می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه استان البرز از مسدود شدن بخشی از بزرگراه تهران - کرج در روز جمعه 18 مرداد ماه به صورت مقطعی خبر داد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، مسعود خانجانی، کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه استان البرز از مسدود شدن بخشی از بزرگراه تهران - کرج در روز جمعه 18 مرداد ماه به صورت مقطعی خبر داد و گفت: این عملیات به منظور نصب عرشه پل عابر پیاده در محدوده گرمدره صورت می گیرد و از ساعت ۶ صبح تا ۱۳ ظهر ادامه دارد.

کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه استان البرز اظهار کرد: این عملیات عمرانی در محدوده گرمدره، حوالی کیلومتر چهار الی پنج لاین جنوبی بزرگراه کرج - تهران انجام می شود و در صورت نیاز انسدادهای مقطعی حداکثر ۱۰ دقیقه ای دارد.

خانجانی ادامه داد: در زمان انسداد آزاد راه، مسیر جایگزین، باند شمالی هدایت بار ترافیکی در لاین جنوبی از پل کلاک به سمت جاده مخصوص و در لاین شمالی نیز از خروجی گرمدره به سمت جاده مخصوص کرج تعیین شده است.

کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه استان البرز در پایان بیان کرد: رانندگان ضمن حفظ خونسردی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تا پایان زمان انسداد اتوبان در محل، همکاری لازم را داشته باشند.انتهای پیام/س
کد مطلب: 12075