۳
 
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی: از همایش "به غرب باج نمی دهیم" حمایت می کنیم/ هیچ کس حق برخورد با چنین همایش هایی را ندارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۴
اسنا؛ عبدی: برگزاری نشست هایی مانند همایش "به غرب باج نمی دهیم" با سخنرانی مسئولین مطلع کشور همچون آقای بذرپاش بسیار عالی است و باعث افزایش آگاهی در سطح جامعه می شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا)؛  میثم عبدی در گفت و گو با خبرنگار اسنا گفت: بر خلاف آنچه که بعضی ها سعی در القاء آن در جامعه دارند، ما مخالف تیم مذاکره کننده یا دولت نیستیم بلکه ما منتقد برخی عملکردها هستیم.

وی افزود: برگزاری نشست هایی مانند همایش "به غرب باج نمی دهیم" با سخنرانی مسئولین مطلع کشور همچون آقای بذرپاش بسیار عالی است و باعث افزایش آگاهی در سطح جامعه می شود.

عبدی ادامه داد: ما پیشنهاد می کنیم این نشست ها ادامه پیدا کند و همچنین مناظره هایی در خصوص مسئله هسته ای برگزار شود زیرا در تضارب آراء است که حق خوش را نشان می دهد و قطعا مردم بصیر ما هم حق را پیدا خواهند کرد.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی البرز در پایان اظهار داشت: ما از همایش "به غرب باج نمی دهیم" حمایت می کنیم و هیچ کس حق برخورد با همایش را ندارد و این نباید آخرین همایش در این مورد باشد بلکه باید نقطه ی عطفی باشد برای برگزاری چنین مراسم هایی.
کد مطلب: 6783