۰
 
برگزاری اردوهای راهیان نور بین‌الملل در آینده نزدیک
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰
رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: به‌زودی شاهد برگزاری اردوهای راهیان نور بین‌الملل و حضور دانشجویان در مناطق آزاد شده به‌دست نیروهای مقاومت خواهیم بود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، به نقل از بسیج دانشجویی کشور، محمدجواد نیک‌روش گفت: اردوهای راهیان نور از اواسط دهه هفتاد به عنوان یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین برنامه‌های فرهنگی آغاز شده و در طول سال‌های بعد رشد کمی و کیفی بسیاری را شاهد بوده است و اردوهای راهیان نور از مناطق جنوب به غرب و شمال غرب کشور توسعه پیدا کرده است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی ادامه داد: شرکت کنندگان در اردوهای راهیان نور غرب و شمال غرب می‌توانند از نزدیک ایثارگری‌ها و دلاوری‌های رزمندگان و مردم بومی این مناطق را مشاهده کنند.

نیک روش با اشاره به محوریت بسیج دانشجویی برای فراهم سازی زیرساخت‌ها برای حضور دانشگاهیان در اردوهای راهیان نور تصریح کرد: راهیان نور به عنوان یک فناوری نرم برای تثبیت و تعمیق ارزش‌های معنوی ملت ایران به ویژه قصر دانشجو همواره مورد توجه دستگاه‌های آموزش عالی بوده و تمام تلاش‌ها برای این است که انشالله بتوانیم بهترین شرایط را برای بهره برداری حداکثری از این عملیات بزرگ فرهنگی فراهم کنیم.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی ادامه داد: در حوزه حمل و نقل اسکان، تغذیه، بهداشت و مباحث ایمنی و حمل و نقل برای برگزاری اردوهای راهیان نور شرایط خوبی فراهم شده است تا انشالله بتوانیم شاهد حضور پرشور علاقمندان در این اردوها باشیم.

وی خاطر نشان کرد: ایام تابستان فرصت بسیار خوبی برای این است که دانشجویان با رویکرد خود سازی در برنامه‌هایی که پیش بینی شده و بسیج دانشجویی متصدی بخشی از آن است حضور پیدا کنند. از طرفی دانشجویان با حضور در این اردوها در فضای جامعه نیز تأثیر گذار خواهند بود.

نیک‌روش گفت: انشاالله به‌زودی شاهد برگزاری اردوهای راهیان نور بین‌الملل و حضور دانشجویان در مناطق آزاد شده به دست نیروهای مقاومت خواهیم بود و انشالله دانشجویان به زودی در مناطق آزاد شده به دست نیروهای مقاومت حضور پیدا خواهند کرد.


انتهای پیام/س
کد مطلب: 11914