۰
 
تقویت و توسعه زیرساخت های عمرانی دانشگاه خوارزمی با اهتمام ویژه ای دنبال شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۶
استاندار البرز گفت: دانشگاه با فرصت ها و ظرفیت های کم نظیر و ارزشمند نیازمند توجه بیشتری است چراکه باید زیرساخت های لازم برای این گنجینه علمی و پژوهشی فراهم شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزرش اسنا، عزیزالله شهبازی در بازدید از پروژه ها و بخش های علمی و پژوهشی دانشگاه خوارزمی که روز چهارشنبه صورت گرفت، با بیان اینکه حضور در این دانشگاه توفیق بزرگی بود که نصیب ما شد، افزود: دکتر حبیبی رییس این دانشگاه حضور موثر و فعالی در جلسات تصمیم سازی استان دارد.

وی به رویکرد بهره برداری از ظرفیت های علمی و پژوهشی البرز در راستای رشد و توسعه علمی استان، اشاره کرد و گفت: بر این اساس از فرصت هیات های علمی دانشگاه های استان به نحو مطلوب استفاده می شود.

شهبازی افزود: براساس قانون یک درصد از اعتبارات هزینه ای استان اختصاص دارد که در البرز برنامه ریزی و بهره برداری از این امکان به رییس دانشگاه خوارزمی داده شده است.

این مسئول عنوان کرد: این دانشگاه که از سال ۱۲۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده اکنون با اساس محکم علمی خود منشا تحول، رشد و پیشرفت در ابعاد ملی و استانی است.

استاندار البرز اضافه کرد: دانشگاه خوارزمی ۵۰۷ عضو هیات علمی و حدود ۱۳ هزار دانشجو دارد که می توانند تاثیر بسزایی در رشد، توسعه و بالندگی کشور و البرز را داشته باشند.

وی تشریح کرد: این دانشگاه با فرصت ها و ظرفیت های کم نظیر و ارزشمند نیازمند توجه بیشتری است چراکه باید زیرساخت های لازم برای این گنجینه علمی و پژوهشی فراهم شود.

شهبازی با قدردانی از اقدامات شهرداری کرج برای دانشگاه خوارزمی، گفت: مشکلات و موانع این دانشگاه به صورت میدانی بررسی شد از این رو از شهرداری کرج انتظار می رود که همچنان عنایت ویژه ای به بهسازی و تعریض معابر، تامین روشنایی و ساماندهی نهر دلمبر و حفظ و نگهداری از فضای این دانشگاه داشته باشد.

وی تاکید کرد: کارگروهی نیز به ریاست معاون عمرانی استانداری به نمایندگی از استاندار البرز متشکل از مسئولان ذیربط و همچنین شهردار و اعضای شورای شهر کرج برای آماده سازی دانشگاه جهت استقبال از مهر تشکیل می شود.

استاندار البرز در پایان یادآور شد: از اعضای هیات علمی دانشگاه انتظار می رود که در مسیر آبادانی استان بیش از پیش همراه باشند و با تبیین نظرات، پیشنهادات و احصا فرصت ها و تهدیدها تاثیرگذار باشند.


انتهای پیام/س
کد مطلب: 12076