۱
 
یک نماینده فاش کرد؛
درآمد دولت از فروش سربازی: هزار میلیارد تومان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۸
کوچک زاده گفت: پیش‌بینی کردند که هزار میلیارد تومان از این محل درآمد کسب می‌شود، میگویند بین بیست تا پنجاه میلیون. این یعنی به بیست هزار نفر می‌خواهند سربازی بفروشند.
Share/Save/Bookmark
شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا)،مهدی کوچک زاده در توضیحاتی به پایگاه نماینده گفت: در بودجه امسال پیش‌بینی‌شده است که به کسانی که بیشتر از ده سال از سربازی غیبت دارند با پرداخت پول معافیت بدهند، استدلال هم می‌کنند که کسیکه ده سال غایب بوده دیگر به سربازی نخواهد آمد و از آن‌طرف هم این‌ها می‌تواند منبع درآمدی باشد. پیش‌بینی کردند که هزار میلیارد تومان از این محل درآمد کسب می‌شود، میگویند بین بیست تا پنجاه میلیون. این یعنی به بیست هزار نفر می‌خواهند سربازی بفروشند.

وی گفته است: ما می‌خواهیم در بودجه پیشنهادی بدهیم و آن‌هم این است که حالا که شما می‌خواهید، غیبت را بفروشید، معافیتش را مثل بقیه معافیت‌ها نکنید. مشمولین غایب هفت - هشت مورد محرومیت دارند، خریدوفروش نمی‌توانند بکنند، گذرنامه و گواهینامه نمی‌توانند بگیرند. ما میگوییم همه این‌ها را برایشان برندارید. میگوییم این‌ها تا ابد استخدام دولتی نباید شوند، از بانک‌های دولتی نتوانند وام بگیرند، ولی اشکالی نداشته باشد که بروند گذرنامه بگیرند، یا اگر می‌خواهد برود خانه‌اش را بفروشد، چون این‌ها شرایط اولیه زندگی است و حق همه هست، ولی چیزهایی که امتیاز هست را نباید به این‌ها داد. اگر این پیشنهاد با یک تبصره‌هایی کامل نشود بازهم در جهت فربه‌کردن همان قشری است که در حال ازبیخ‌پوساندن ریشه این انقلاب هستند و به نظرم مورد رضای خدا نیست.
کد مطلب: 5884