۰
 
جانسون برای اکثر آمریکایی ها نسخه ای انگلیسی از ترامپ است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴
شنیدن نظرات اکثر مردم آمریکا درباره بوریس جانسون به عنوان سیاستمدار انگلیسی واقعا حیرت آور بود. هر دوی آنها بی نظم و پر سروصدا هستند و به عنوان افرادِ دیوانه ی نارسیستیک یکدیگر را همراهی می کنند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، در حالی که "بوریس جانسون" آماده تحویل گرفتن پست خود در خیابان "داونینگ استریت" می شود، ایندیپندنت به خیابان های نیویورک سیتی می رود تا نظر آمریکایی ها را در مورد نخست وزیر بعدی انگلیس بداند.
این رسانه انگلیسی، نظر مردم آمریکا را در مورد "بوریس جانسون"، برگزیت و چگونگی رابطه بین نخست وزیر جدید و دونالد ترامپ پرسید.

شنیدن نظرات اکثر مردم درباره بوریس جانسون به عنوان سیاستمدار انگلیسی واقعا حیرت آور بود.

جانسون برای اکثر آمریکایی ها چیزی فراتر از یک نسخه ی انگلیسی از ترامپ نیست.

نظرات حیرت آور مردم آمریکا در مورد نخست وزیر جدید انگلیس/ جانسون برای اکثر آمریکایی ها نسخه ی انگلیسی از ترامپ است

"آرون دِیویس" 52 ساله از شهر نیوپورت در ولز نظر خود را در مورد جانسون اینگونه بیان کرد: "به نظر من او احمق است."

وی افزود: "او بیشتر از وظیفه ای که اکنون در قبال کشور به عهده دارد، نگران خود و تصویر و وجه ی خود است."

با توجه به گفته های دِیویس، جانسون شبیه همین دلقکی است که در آمریکا حضور دارد. وی فکر می کند که این دو رهبر به عنوان افرادِ دیوانه ی نارسیستیک یکدیگر را همراهی می کنند.

دیویس در مورد برگزیت گفت که آن (برگزیت) شکل ضعیفی از اخذ رأی بود که هرگز نباید اتفاق می افتاد و امید آنها به آن ساده لوحانه است. اما حالا که این بستر مهیا است، به جای دست روی دست گذاشتن باید به دنبال رأی دیگری باشند.

نظرات حیرت آور مردم آمریکا در مورد نخست وزیر جدید انگلیس/ جانسون برای اکثر آمریکایی ها نسخه ی انگلیسی از ترامپ است

"اِتان مینسکِر" 49 ساله از نیویورک، چیزهای منفی در مورد آینده ی نخست وزیر انگلیس و ترامپ گفت.

مینسکِر گفت: "او چیزی شبیه به ترامپ و زباله های انسانی است. موهای او وحشتناک است. او احمق و آلت دست روسیه است."

وی در مورد سیاست کاری جانسون گفت که او تنها به منافع شخصی خود اهمیت می دهد و درست مانند ترامپ هیچ ارزشی برای دیگران قائل نیست. به نظر من هیچ تفاوتی بین او و ترامپ وجود ندارد.

مینسکِر درباره آینده برگزیت گفت: "تماشای اتفاقاتی که توسط خودِ انگلیسی ها بر سرشان می آید سرگرم کننده است. اتفاق خوبی نمی افتد، اما سرگرم کننده خواهد بود و من به تماشا می نشینم."

"کِیسی ادواردز" 33 ساله از واشنگتن دی.سی به عنوان یکی از طرفداران برگزیت گفت که جانسون شبیه ترامپ است. او نسخه ی انگلیسی رئیس جمهور آمریکا است.

وی در مورد ارتباط جانسون و ترامپ گفت: "هر دوی آنها بی نظم و پر سروصدا هستند. اعتباری به رابطه ی این دو نیست."

ادواردز افزود که تصمیم محافظه کارانه ی بوریس جانسون در مورد توئیت های ترامپ خطاب به 4 زن رنگین پوست عضو کنگره نشان داد که او نیز به وحشتناکی ترامپ است.

"کِیت" 54 ساله از ایالت نیویورک با آگاهی از اینکه "بوریس جانسون" جانشین "ترزا می" می شود درباره رابطه نخست وزیر آینده انگلیس با ترامپ گفت: "به نظر من آنها رابطه خوبی دارند."

وی نظری در مورد برگزیت نداشت.

اظهارنظر مردم آمریکا در حالی منتشر شد که مقامات سراسر جهان از ترامپ و دخترش ایوانکا تا "ظریف" وزیر خارجه ایران پیام تبریکی به بوریس جانسون ارسال کرده اند.


انتهای پیام/س
کد مطلب: 11942