۰
 
حمیداوی: سرمربیگری گل‌محمدی در پرسپولیس را تکذیب می‌کنم
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴
مالک باشگاه پدیده یکبار دیگر اخبار مربوط به سرمربیگری یحیی گل‌محمدی در تیم پرسپولیس را تکذیب کرد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، فرهاد حمیداوی درخصوص انتشار خبر سرمربیگری یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس و موافقت مسئولان باشگاه پدیده با این انتقال اظهار داشت: این خبر را کاملاً تکذیب می‌کنم. من تازه به ایران رسیده‌ام و کلیپ اعلام این خبر در یک برنامه تلویزیونی (ورزش و مردم) را برایم فرستادند و آن را دیدم. هیچ توافقی نبوده و هیچ توافقی هم نخواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است به عدم عدم حضورش در ایران، به طور غیر مستقیم و بدون اطلاع او مذاکراتی با گل‌محمدی صورت گرفته باشد یا نه؟ گفت: بعید می‌دانم، چون حرفه‌ای نیست. به گل‌محمدی هم ایمان کامل دارم و می‌دانم او چنین جلسه‌ای را برگزار نمی‌کند، چون او دو فصل دیگر با ما قرارداد دارد. ضمن اینکه فردا روز اول تمرین ما است. ما هر روز چند بار با گل‌محمدی بر سر بستن تیم صحبت می‌کردیم و فکر نمی‌کنم مشکلی از این بابت باشد.

مالک پدیده در پاسخ به این سوال که چنین اخباری از کجا نشأت گرفته است؟ عنوان کرد: نمی‌دانم این اخبار از کجا درمی‌آید.

حمیداوی گفت: من در برزیل بودم و از 6 بازیکنی که دیدیم، با 2 بازیکن با هماهنگی گل‌محمدی توافق کردیم. کل تیم ما با افکار گل‌محمدی برای دو سال آینده بسته شده است. قرارداد بازیکنان سه، چهار ساله است و گل‌محمدی هم دو سال با ما می‌ماند و بعد از آن هم تمدید می‌کنیم.

وی در پایان گفت: عملاً با دو بازیکن مذاکره کردیم و انشاالله جمع‌بندی کامل در هفته آینده صورت می گیرد و اعلام می‌کنیم. ما از این دو بازیکن در برزیل امضا هم گرفته‌ایم.
انتهای پیام/س
کد مطلب: 11609