۱
 
سازمان ملل خواستار آتش‌بس فوری در یمن شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۵
سازمان ملل متحد خواستار برقراری فوری آتش‌بس در یمن شد. این سازمان همچنین ضمن تاکید بر رفع محاصره خواستار هر چه زودتر ارسال مواد غذایی و دارویی به این کشور شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا)؛ المیادین گزارش داد: سازمان ملل متحد خواستار برقراری فوری آتش‌بس در یمن شد. این سازمان همچنین ضمن تاکید بر رفع محاصره خواستار هر چه زودتر ارسال مواد غذایی و دارویی به این کشور شد.

روسیا الیوم نیز نوشت: عربستان امروز پنج‌شنبه در اولین روز ماه مبارک رمضان، مناطق مختلف یمن از جمله صنعا پایتخت این کشور را بمباران کردند.

جنگنده‌های سعودی امروز همچنین چندین بار رشته‌ کوه‌های نقم در شرق صنعا را بمباران کردند. جنگنده‌های سعودی پیش از این نیز منطقه فج عطان را بمباران کرده بودند.

منابع یمنی نیز گفتند که جنگنده‌های سعودی یگان موشکی ارتش یمن در منطقه فج عطان را چهار بار بمباران کردند و ضد هوایی ارتش یمن نیز به این حملات پاسخ داد.

احتمال اعلام آتش بس طی ساعات آینده

خبرگزاری روسی اسپاتینک به نقل از از «احمد فوزی» سخنگوی رسمی سازمان ملل متحد گفت: همه مذاکره کننده گان یمنی با آتش بس انسانی در یمن موافقت کرده‌اند و انتظار می‌رود که طی ساعات آینده آتش بس اعلام شود.


منبع: تسنیم
کد مطلب: 6866