۱
 
خانه 6،400،000،000 تومانی در زعفرانیه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۰
در آگهی یکی از این آپارتمان‌ها نوشته شده است: زعفرانیه 320 متر سوپر لوکس نقشه عالی متریال اروپایی که با پیگیری هایی که خبرنگار دانا مشخص شد که قیمت این خانه در شمال تهران شش میلیارد و چهارصد میلیون تومان است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا)؛ ساخت وساز واحدهای لوکس و پت هاوس در تهران نسبت به چند سال گذشته افزایش یافته و وجود نماهای بسیار زیبا و امکانات فوق مدرن باعث رونق یافتن این بازاربرای افراد خاص گشته است.

اما تبلیغات آپارتمان های چندمیلیارد تومانی در تهران روز به روز بیشتر می شود، نمونه این موضوع که این روزها تبلیغات گسترده ای درخصوص آن انجام شده و در فضای اینترنتی عکس هاو همچنین پیامک ها و مشخصات تجملی اش ارسال می شود.

اخیرا در پیامک های تبلیغاتی یکی از این آپارتمان‌ها عنوان شده است: زعفرانیه ۳۲۰ متر سوپر لوکس نقشه عالی متریال اروپایی؛ البته با پیگیری هایی که خبرنگار دانا انجام داد مشخص شد که قیمت این خانه شش میلیارد و چهارصد میلیون تومان است.

به هر حال، اطلاع زیادی از نرخ آپارتمان های مشهور تهران به دلیل معاملات مخفی که انجام می‌شود، در دست نیست اما گاهی نرخ این آپارتمان‌ها به بیش از ۲۰ میلیون تومان در هر متر مربع می‌رسد که اغلب هم متراژهای بالای ۵۰۰ متر دارند.

منبع: راه دانا
کد مطلب: 6901