۱
 
سعید بهرامی:
مهم ترین سنگر بسیج دانشجویی استان البرز در دانشگاه آزاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۴
مسئول بسیج دانشجویی استان البرز با اشاره به این که بسیج دانشگاه آزاد با فراز و نشیب ها و چالش های زیادی همراه بوده است و مهم ترین سنگر بسیج در این دانشگاه است گفت : مطمعنا بیشترین هجمه ها و ناملایمتی ها هم در این دانشگاه دیده شده است ولی تمام این موارد باعث این نشده است که عزیزان بسیجی کوچکترین کوتاهی در فعالیت های خود ایجاد کنند و این باعث افتخار است .
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان استان البرز (اسنا)؛ جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج با حضور مسئولین دانشگاه آزاد واحد کرج و مسئول ناحیه بسیج دانشجویی عصر دوشنبه در این دانشگاه برگزار شد.

مسئول بسیج دانشجویی استان البرز در طی این مراسم با اشاره اینکه یکی از قوی ترین عرصه های بسیج دانشجویی، بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد می باشد، خاطر نشان کرد:

با توجه به اینکه این دانشگاه به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه کشور و استان البرز محسوب می شود می توان بیشتر از ظرفیت های این دانشگاه در پیرامون مسئله بسیج کار کرد.

وی افزود: با توجه به این که بسیج دانشگاه آزاد با فراز و نشیب ها و چالش های زیادی همراه بوده است و مهم ترین سنگر بسیج در این دانشگاه است و مطمعنا بیشترین هجمه ها و ناملایمتی ها هم در این دانشگاه دیده شده است ولی تمام این موارد باعث این نشده است که عزیزان بسیجی کوچکترین کوتاهی در فعالیت های خود ایجاد کنند و این باعث افتخار است.

در پایان این مراسم  وحید شورابی مسئول سابق بسیج دانشجویی فعالیت های خود را که در این مدت انجام داده بود بازخوانی کرد و از وی تقدیر شد و محمد رحمتی دانشجوی دکتری تخصصی این دانشگاه به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج انتخاب شد.
کد مطلب: 8116