۰
 
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور:
شاخص های تخصیص اعتبارات البرز مورد بازنگری قرار می گیرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: برای مراسم افتتاح و بهره برداری از ادامه همت در البرز حضور خواهم یافت. همچنین تأمین مالی پروژه های بیمارستان های کرج و فردیس نیز در اولویت قرار دارد که در چند روز آتی اقدام لازم در این خصوص صورت می گیرد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در دیدار با استاندار البرز و نماینده های مجلس شورای اسلامی در این استان با اشاره به روند تخصیص اعتبارات سفرهای شهرستانی رئیس جمهور، گفت: در مجموع برای دور اول سفرهای شهرستانی رئیس جمهور حدود 26 هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده بود ولی تاکنون 42 هزار میلیارد تومان هزینه شده و برآورد ما این است که 6 هزار میلیارد تومان دیگر نیز برای اتمام پروژه های مصوب نیاز است.

وی با اشاره به توضیحات استاندار البرز در خصوص اهمیت پروژه های مصوب البرز در سفر رئیس جمهور، ادامه داد: ظرف چند روز آینده برای تکمیل پروژه های عمرانی البرز که در سفر رئیس جمهور مصوب شده، اعتبار تزریق خواهد شد.
نوبخت ضمن اشاره به اهمیت جغرافیایی و اقتصادی استان البرز گفت: در خصوص افزایش اعتبارات این استان از محل اعتبارات مناطق شاخص های لازم مورد ارزیابی مجدد قرار گرفته و بودجه و پرداخت اعتبارات بر اساس شاخص های جدید برای این استان اعمال خواهد شد.

وی افزود: علی رغم کاهش بودجه حاصل از فروش نفت، برای مدیریت تحریم ها و مشکلات اقتصادی برنامه داریم و به گونه ای برنامه ریزی شده که در خصوص پرداخت های پرسنلی مانعی وجود نداشته باشد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اضافه کرد: برای مراسم افتتاح و بهره برداری از ادامه همت در البرز حضور خواهم یافت. همچنین تأمین مالی پروژه های بیمارستان های کرج و فردیس نیز در اولویت قرار دارد که در چند روز آتی اقدام لازم در این خصوص صورت می گیرد.

نوبخت خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط و ویژگی های خاص البرز، مساعدت و توجه لازم را برای ارتقا زیرساخت های این استان خواهیم داشت.
انتهای پیام/س
کد مطلب: 11448