۰
 
باشگاه سایپا قطعی شدن انتقال به البرز را تکذیب کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۲
در حالی که منصور بیک وردی رئیس هیأت فوتبال استان البرز خبر از انتقال قطعی تیم فوتبال سایپا به البرز می دهد مدیر باشگاه سایپا این اظهارات را تکذیب کرد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، منصور بیک وردی گفت: سایپا در لیگ برتر نوزدهم به صورت قطعی نماینده استان البرز است و ما در حال آماده سازی ورزشگاه انقلاب کرج برای میزبانی از رقابت های لیگ برتر کشور هستیم.

وی افزود: در مرحله اول هزار صندلی جدید سفارش داده شده و نصب می شود. در مرحله دوم برای نصب گیت های ورودی اقدام می کنیم. ورزشگاه انقلاب کرج تجهیزات و امکانات دیگر مورد نظر فدراسیون فوتبال است را داشته است.

این در حالی است که امروز باشگاه سایپا در اطلاعیه ای در این مورد اعلام کرد: «براساس جلسات متعددی که بین مدیران ارشد سایپا و استان البرز برگزار شده است، در مورد این انتقال بحث و بررسی صورت گرفته، اما تا این لحظه تصمیمی مبنی بر انتقال قطعی اتخاذ نشده است.

باشگاه سایپا در حال حاضر برنامه‌های خود را در استان تهران پیگیری می‌کند و این‌گونه اظهارنظرها در آستانه شروع رقابت‌های لیگ برتر می‌تواند به تمرکز تیم فوتبال این باشگاه لطمه وارد سازد».

برخی از اهالی ورزش استان البرز بر این باورند که در انتقال تیم فوتبالی سایپا به استان البرز رد پایی از سیاسیون دیده می شود و اینگونه تصمیمات و اقدامات یکباره در نزدیکی ایام انتخابات امری قابل پیش بینی است.

انتهای پیام/س

با کانال تلگرامی ما همراه باشیدasna_alborz
کد مطلب: 12168