۰
 
استاندار البرز:
نقش حماسه بر بلندای البرز حک شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۰
استاندار البرز در پیامی از حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق‌های رای تقدیر کرد و گفت: نقش حماسه بر بلندای البرز حک شد.
Share/Save/Bookmark
 
به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، در پیام دکتر عربیان آمده است، حضور مردم در جشن سیاسی انتخابات ۹۲، نقش حماسه بر بلندای البرز حک کرد و بار دیگر ملت سرافراز ایران اسلامی را در امتحانی سخت آزمود.

در شرایطی که ایران اسلامی از ماه‌های گذشته درتدارک برگزاری انتخابات ۲۴ خرداد بود، دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی به واسطه تبلیغات گسترده سعی داشت با بهانه جویی‌های مختلف انگیزه لازم را برای حضور در انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ در میان مردم کمرنگ کرده و آنان را به عدم مشارکت در انتخابات ترغیب نمایند.

حضور ۴۲۰ خبرنگار خارجی از ۳۹ کشور جهان موید این مطلب است که انتخابات ایران اسلامی به دلیل اهمیت بین المللی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

حضور با بصیرت مردم به واسطه موقعیت شناسی و فهم زمان باعث شد بار دیگر توطئه شوم دشمنان در راستای تحت‌الشعاع قرار دادن انتخابات ایران خنثی شود.

همان گونه که بارها از سوی مقام معظم رهبری بر آن تاکید شد، سعادت مردم به حضور در انتخابات بستگی داشت که مردم نیز به واسطه ارتقای شعور سیاسی خود علاوه بر ایجاد شور و نشاط سیاسی به ندای رهبر انقلاب لبیک گفته و پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب اعلام کردند.

در پایان شایسته است از دست اندرکاران ستاد انتخابات استان، فرمانداران، بخشداران، نمایندگان ویژه ستاد انتخابات، صدا و سیمای استان البرز و اصحاب رسانه استان، عوامل اجرایی، نظارت، بازرسان، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، معتمدین شعب اخذ رای، نمایندگان فرماندار و بخشدار و همچنین نمایندگان نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر نمایم که در جهت برگزاری هر چه باشکوه انتخابات همراه با مردم ولایت مدار البرز حماسه‌ای ماندگار در تاریخ این استان رقم زدند و بسترهای عزت و اقتدار ایران اسلامی را همراه با سایر اقصی نقاط کشور فراهم کردند.
کد مطلب: 2140