۰
 
نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال البرز
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۳
نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای البرز که از عصر سه شنبه هشتم مرداد ماه در باغ گل های بوستان شهید چمران کرج گشایش یافته بود، شامگاه جمعه پس از چهار روز فعالیت به پایان رسید.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، این نمایشگاه به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با هماهنگی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ۶۰ غرفه با حضور فعال ناشران دیجیتال داخلی از جمله خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، تولید کنندگان بازیهای رایانه‌ای و استارت آپ ها برگزار شد.

نمایشگاه شامل هشت بخش اصلی شامل تارنماهای اینترنتی، وبلاگ‌ها، بازی‌های یارانه‌ای و سرگرمی‌های دیجیتال، تلفن‌های همراه هوشمند، محصولات نرم افزاری، سواد رسانه‌ای، اپراتورها و خدمات فروشگاه‌های اینترنتی و سایت‌های تجاری بود.

این رویداد نمایشگاهی فرصتی ارزنده برای فعالان عرصه تولید و عرضه خدمات و تجهیزات مرتبط با فناوری اطلاعات، ارتباطات، تکنولوژی، الکترونیک، اینترنت و آشنایی با نیاز های بازار و توانمندی های رقبا بود و در حاشیه آن تفاهم نامه ها و قراردادهای کاری بین اپراتورهای تلفن همراه، ناشران دیجیتال و تولید کنندگان محتوای تلفن همراه منعقد شد.

در این نمایشگاه محصولات شرکت های دانش بنیان و اپلیکیشن های ساخت ایران معرفی و عرضه شد و مدیران و دبیران اجرایی کمیته های تلفن همراه، پایگاه‌های اینترنتی، محتوای دیجیتال، دانش دیجیتال، استارت اپ ها، بازی و هنرهای دیجیتال، کودک و فضای مجازی نیز به ارائه برنامه های خود پرداختند و امکان شناسایی تقاضا و برقراری ارتباط با فعالان این عرصه در محل برگزاری نمایشگاه وجود داشت.


انتهای پیام/س
کد مطلب: 12033