۰
 
روایت مجاهدت شهید مدافع حرم البرز
مستند «نازنین فاطمه» پنجشنبه به روی آنتن می رود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲
مهدیه سادات نقیبی کارگردان مستند «نازنین فاطمه» گفت: این مستند روز پنجشنبه ساعت 20 و ده دقیقه شب از شبکه استانی البرز پخش می شود و در روزهای آینده از شبکه افق سیما هم پخش خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، مهدیه سادات نقیبی کارگردان مستند «نازنین فاطمه» با اعلام این خبر که مستند زندگی و مجاهدت شهید «مهدی عسگری» از شهدای مدافع حرم استان البرز به مناسبت سالگرد این شهید بزرگوار روز پنجشنبه به روی آنتن می رود گفت: این مستند روز پنجشنبه ساعت 20 و ده دقیقه شب از شبکه استانی البرز پخش می شود و در روزهای آینده از شبکه افق سیما هم پخش خواهد شد.

این کارگردان جوان افزود: اوایل سال 96 که تولید اثر شروع شد «از قلب من تا دمشق» نام داشت. در ابتدا اثر 25 دقیقه بود و یک مستند مصاحبه‌محور که بیشتر حالت تحقیق و پژوهش داشت تولید شد. در قالب این اثر ما با همه اعضای خانواده و بسیاری از دوستان و همرزمان شهید در سوریه مصاحبه کردیم و هر کدام به بخشی از شخصیت و زندگی شهید پرداختند اما واقعا این کار ، کار دل من نبود و تدوین ضعیفی داشت. این بود که من از مسؤولان سپاه درخواست کردم فرصت یک تدوین دیگر از اثر را به من بدهند تا بتوانم تغییراتی در اثر ایجاد کنم که خوشبختانه موافقت شد.

نقیبی تصریح کرد: در اثر جدید من کلیت ساختار کار را تغییر دادم و اثر جدید که 17 دقیقه و 40 ثانیه است یک مستند احساسی با محوریت دختر شهید است و از زاویه دید این کودک به ماجرا نگاه شده است و به همین دلیل اسم اثر هم به «نازنین فاطمه» تغییر کرد.

وی گفت: خوشبختانه موارد معدودی که اثر برای کارشناسان و منتقدین پخش شده بازخورد خوبی گرفته ام و امیدوارم در نهایت با پخش اثر همین نتیجه در ابعاد گسترده هم بدست بیاید.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11593