۰
 
پایان مهلت ثبت نام مهارت‌آموزان برای آزمون جامع
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۵
به گزارش اسنا به نقل از گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از وزارت آموزش و پرورش؛ رضا کچوئیان، سرپرست نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: مهلت مقرر برای ثبت نام مهارت آموزان در آزمون جامع شهریور امسال پایان یافته است. از تعداد کل مهارت آموزان واجد شرایط برای […]
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، به نقل از گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از وزارت آموزش و پرورش؛ رضا کچوئیان، سرپرست نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: مهلت مقرر برای ثبت نام مهارت آموزان در آزمون جامع شهریور امسال پایان یافته است. از تعداد کل مهارت آموزان واجد شرایط برای شرکت در بخش مولفه کتبی آزمون جامع ۱۵ هزار و ۵۲۸ نفر موفق به ثبت نام در سامانه هدف شده اند.

او در ادامه افزود: شرایط و شرح وظایف عوامل اجرایی به مراکز برگزار کننده آزمون جامع در استان‌ها آماده سازی و دستورالعمل اجرایی آزمون توام با درج همه ضوابط ارسال شده است.

کچوئیان در ادامه گفت: آزمون جامع به عنوان شاخص مهم ارزیابی مهارت آموز و اعتبار سازمان است و اختیاری بودن انتخاب محل آزمون به هنگام ثبت نام، از جمله امتیازات در نظر گرفته شده برای تامین رفاه حال مهارت آموزان به شمار می‌رود.بیشتر بخوانید: امروز؛ آغاز دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اصلح سرپرست نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در پایان بیان کرد: امیدواریم با برگزاری این آزمون، شاهد حضور و فعالیت مهارت آموزانی برگزیده در نظام تعلیم و تربیت کشور باشیم.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 12196