۲
 
عشاير الانبار خواستار ورود نيروهاي مردمي براي کمک به آزادي اين استان شدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۷
Share/Save/Bookmark
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا البرز)؛عشایر الانبار خواستار ورود نیروهای داوطلب مردمی برای کمک به آزادسازی این استان شدند.
به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، عشایر استان الانبار خواستار ورود نیروهای داوطلب مردمی به این استان برای شرکت در آزادسازی استان شدند و از حیدر العبادی نخست وزیر عراق خواستند از پلیس محلی و نیروهای عشایر حمایت کند.
در بیانیه پایانی همایش عشایر در منطقه الخالدیه بر درخواست عشایر برای ورود نیروهای مردمی جهت دور کردن خطر از الانبار از طریق کمک به نیروهای امنیتی و عشایر تاکید شده است. در این بیانیه از همه اهالی استان خواسته شده است برای شرکت در عملیات آزادسازی استان الانبار به نیروهای امنیتی و مردمی بپیوندند.
محمود شعبان الصافی سخنگوی سران عشایر صلاح الدین گفت: حمایت خود را از پیوستن فرزندان مان به نیروهای امنیتی عراق برای شرکت در آزادسازی بقیه مناطق اشغال شده عراق و کمک به نیروهای امنیتی در مقابله با تروریسم و افراط گری طبق قوانین مربوط به این موضوع، اعلام می کنیم.
قحطان الکریم از سران عشایر البوعجیل گفت: خواسته ما از دولت در درجه اول این است که کمیته هایی تشکیل دهد و عشایر نیز در این کمیته ها مشارکت داشته باشند.

منبع: واحد مرکزی خبر
کد مطلب: 6589