۰
 
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز
دشمنان درپی تغیر چهره ی پهلوی هستند/دانشجویان بیش از پیش به روشنگری بپردازند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۸
مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز در جمع مسئولان حوزه و پایگاه این دانشگاه به تشریح گام دوم انقلاب پرداخته به نقش مهم دانشجویان در این برهه زمانی حساس اشاره کرد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز در جلسه ی ابلاغ برنامه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج، در جمع مسئولان حوزه و پایگاه این دانشگاه به تشریح گام دوم انقلاب پرداخته و به نقش مهم دانشجویان در این برهه زمانی حساس اشاره کرد.

هاشمی افزود: ما باید با موشکافی 40 ساله گذشته ، پیشرفتی که وقوع انقلاب اسلامی در کشور بوجود آورده را بازگو کنیم. و خدمات و برکات انقلاب را برای جامعه و به ویژه جوانان ترسیم کنیم.
وی با بیان اینکه دشمنان جمهوری اسلامی بدنبال تطهیر چهره منحوس پهلوی هستند و آنان را بعنوان الگوی حاکمیت عادلانه و درست معرفی می‌کنند گفت: دشمن به دنبال تطهیر چهره پهلوی هاست و سعی دارد بر روی مشکلات مردم موج سواری کند. بررسی دقیق اتفاقات دوره پهلوی نشان می دهد که این دوره جز جنایت، وابستگی به بیگانگان و خیانت به منابع کشور چیزی نداشته است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان در ادامه گفت : دانشجویان باید با بیان واقعیت های تاریخ عزت و اقتدار مارا به گوش همگان برساننند. همچنین باید بیش از پیش به روشنگری بپردازند تا گرگ هایی که در جامه در لباس میش هستند رسوا شوند.

وی با اشاره به این که امید مقام معظم رهبری به جوانان است گفت: این امید را امروز در اقتدار نظامی و علمی و فناوری های نوین می‌بینیم. این اقتدار را در حراست از تمامیت ارضی این سرزمین پهناور بارها مشاهده کرده ایم. دشمنانی که با هزینه های هنگفت بدنبال برهم زدن این اقتدار هستند این آرزو را به گور خواهند برد و هرگز این آشفتگی را نخواهند دید .

همچنین در ادامه این جلسه جواد آزاد مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج با بیان اولویت ه او اهداف بسیج به تشریح ماموریت های سال جاری این مجموعه در دانشگاه آزاد پرداخت.

آزاد زعیم با بیان این که گام دوم انقلاب نقشه راه دانشجویان است و باید برای برای تحقق این مهم تلاش دو چندادن کرد افزود: از دیگر اهداف مجموعه جذب حداکثری و تربیت نیروی هایی در تراز انقلاب است که برنامه ریزی مدونی برای آن صورت گرفته است.

وی ادامه داد : یکی از رسالتهای مهم بسیج دانشجویی، نقش آفرینی و مطالبه گری است؛ پرداختن به این رسالت مهم مورد توجه بسیج است و ما در این راستا حرکت خواهیم کرد.

آزادزعیم افزود : اردو جهادی شهید بلباسی در بخش های عمرانی ، فرهنگی ، پزشکی ، دامپزشکی و روانشناسی در بازه زمانی 31 مرداد الی 10 شهریور برگزار خواهد شد.


انتهای پیام/س
کد مطلب: 11918