۰
 
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی البرز:
واگذاری بیمارستان امام خمینی کرج به بخش خصوصی خلاف قانون اساسی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی البرز با اشاره به اینکه واگذاری بیمارستان‌ها به بخش خصوصی خلاف قانون اساسی است، گفت: براساس قانون اساسی خصوصی سازی درمان و آموزش پزشکی ممنوع است.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، محمد مختوایی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی البرز از تعویق چند ماه حقوق کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) کرج انتقاد کرد و گفت: وقتی بیمارستان فروخته شد، ما کار را تمامش شده تلقی کردیم. از طرفی همان زمان چهار پایه حقوق کارکنان پرداخت شد و ما تصور کردیم که مشکل حل شده است.
مختوایی ادامه داد: اما فردی که بیمارستان را خریده بود، با اینکه چک ضمانت داده بود، بیمارستان را پس داد و دوباره چندماهی است که کارکنان این بیمارستان حقوق خود را دریافت نکرده اند.
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی البرز اعتراض کارکنان بیمارستان برای دریافت حقوقشان است، افزود: قبلا ۱۰ تا ۱۳ ماه بود که کارکنان این بیمارستان حقوق خود را دریافت نکرده بودند. چند ماه پیش که چند پایه حقوق برای آنان واریز شده، دوباره حقوقشان پرداخت نشده است.
وی با اشاره به اینکه واگذاری بیمارستان‌ها به بخش خصوصی خلاف قانون اساسی است، افزود: براساس قانون اساسی خصوصی سازی درمان و آموزش پزشکی ممنوع است.
مختوایی تصریح کرد: جنبش عدالتخواه دانشجویی در استان البرز تا پایان پیگیر این موضوع خواهد بود.
انتهای پیام/س
کد مطلب: 11594